Close

Логопед дефектолог в Івано-Франківську

Всі знають, хто такий логопед, але мало хто стикався з таким поняттям, як логопед дефектолог. Поговоримо сьогодні про те, як і чим відрізняються ці дві спеціальності.

Логопед в Івано-Франківську – це фахівець, який відповідає за правильну вимову слів, букв, за вміння висловлювати свої думки за допомогою мовного апарату. Простіше кажучи, той, хто вчить дітей розмовляти зрозумілою мовою.

Правильна вимова букв, складання слів у речення – це спосіб комунікації між людьми. У два роки неправильні слова звучать мило. Але коли дитина підростає, і мова його звучить неправильно або незрозуміло – це серйозна проблема. Вона може привести не тільки до того, що дитину перестають розуміти оточуючі, але і до серйозних психологічних проблем.

Як працює логопед в Івано-Франківську

На заняттях логопед вчить правильно дихати, дотримуватися ритму і промовляти слова. Логопед сформує лексично правильну мову, допоможе навчитися виражати свої думки і бажання, вести зрозумілий діалог.

Як все це відбувається з дітьми?

Дитині має бути легко і цікаво на заняттях. Фахівець повинен вміти викликати довіру малюка, вміти спілкуватися з ним, розкрити його потенційні можливості. Логопед в Івано-Франківську в нашому центрі «Відчуй себе» – людина, яка вміє викликати довіру і дозволяє дитині відкритися, тому заняття проходять без напруги.

логопед івано франківськ

В ігровій формі фахівець вчить малюка правильно дихати. Уроки артикуляції перетворюються в забавну гру, під час якої закріплюються навички правильної мови.

Ігри бувають різні: імітація, гра в парі, ігри за правилами або сюжетні ігри. Наводити їх в цій статті не будемо, так як кожен фахівець має свої розроблені авторські методики.

Найголовніше завдання, що стоїть перед логопедом, це навчити дитину ясно висловлювати свої думки і емоції на рівні як вербального, так і невербального спілкування.

За час занять з логопедом в Івано-Франківську дитина навчиться ставити запитання, правильно їх формулюючи, відповідати на питання, а мова перейде на рівень з побутового простого спілкування до формування нових, більш складних конструкцій.

Нові слова, які вивчить дитина, не злякають його, а завдяки тому, що будуть піднесені в ігровій формі, сподобаються. Логопеду важливо не просто навчити малюка говорити правильно – головне, щоб він це робив із задоволенням.

Коли буде потрібний дефектолог

Чим займається дефектолог? Спеціаліст дефектолог працює не на рівні мовного апарату, він більше займається розвитком мислення дитини. Завдяки заняттям дитина пізнає світ, вчиться сприймати його.

Мова в цьому випадку – спосіб самовираження, але головне – це розвиток психічних процесів. На тому етапі фахівець допоможе сформувати увагу, навчить виражати свої бажання за допомогою комунікацій, вміння відповідати на питання і їх формулювання.

Дефектолог допомагає розвинути комунікативні навички, які лежать глибоко в підсвідомості дитини.

Які заняття чекають дитину у дефектолога в Івано-Франківську

Ми використовуємо спеціально розроблені методики. На заняттях проходить аналіз мовного розвитку дитини. Тільки після того, як буде встановлено його рівень, фахівець перейде до того, щоб малюк навчився будувати лінгвістичні конструкції.

Не можна застосувати один метод до всіх дітей відразу. Кожен малюк має власні особливості розвитку, різний рівень пам’яті і розуміння, характер. До малюка потрібно знайти свій підхід, тому, програми для всіх різні.

дефектолог івано франківськ

Загального в них тільки тематика: навчити дитину навичкам самообслуговування, комунікації, уміння чи бажанням пізнавати світ.

Всі заняття для дітей проводяться в грі. Завдання простих і ускладнених ігор в захоплюючій формі показати дитині, як можна просто комунікувати на вербальному і невербальному рівнях. Діти переймають знання і навички від тих, з ким грають: дефектолога, однолітків, батьків. У віці від двох років важливо звернути увагу на вимову дитини, його сприйняття світу і здатності висловити вголос свої думки.

Що буде, якщо мова дитини не вирівняється

Всі ми знаємо, наскільки жорстокі діти і підлітки. Будь-які відхилення в мовленні будуть помічені відразу ж. Ми вже не говоримо про те, що якщо ти не вмієш ясно висловлювати свої думки, то тебе просто не зрозуміють.

Іноді неправильна вимова і не виговорювання деяких букв, може стати родзинкою людини. Але існує й інший варіант розвитку подій – свідомість власної недосконалості, викличе неприйняття себе. Людина з проблемною мовою може зазнавати труднощів у спілкуванні, у нього можуть розвиватися і накочуватися комплекси, які не дозволять побудувати нормальні людські взаємини. На ранніх етапах розвитку малюка заняття з логопедом дефектологом допоможуть дитині в розвитку не тільки мови, а й упевненості в собі.

Ціна консультації логопеда дефектолога в Івано-Франківську невисока. Вартість можна дізнатися в нашому прайсі. Але в будь якому разі, вона набагато нижча за ту, яку доведеться віддати дорослій людині в майбутньому, якщо його мова буде невиразною, або він не зможе висловити власні думки і бажання.

У центрі «Відчуй себе» в Івано-Франківську працює логопед дефектолог, який вміє вирішувати дитячі та підліткові проблеми з промовою. Якщо ви хочете, щоб ваш малюк навчився правильно говорити і розвивався нарівні з однолітками – телефонуйте.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!