Можливість спільноти давати раду зі складнощами більша, ніж у однієї людини. Ресурси групової психологічної роботи – одне з таких джерел ресурсу. Адже в різних ситуаціях люди об’єднуються до гурту, щоб долати те, що самотужки неможливо.
Як виглядає групова психологічна терапія? Один психолог (іноді це може бути двоє фахівців) проводить зустріч з групою людей. Ці люди – клієнти. Така зустріч називається терапевтична сесія. Під час сесії учасники та учасниці групи в супроводі ведучого обговорюють різні питання, які їх хвилюють. Фахівець модерує роботу групи, тобто слідкує за тим, щоб група працювала як лікувальне середовище, а не перетворювалась на балаканину і посиденьки з обговоренням на зразок, хто у чому неправий.
Коли проходить?
Щотижня, 2 години, по понеділках 18:30 – 20:30 (або: по четвергах 18:30 – 20:30), проект розрахований на 6 місяців роботи з можливістю продовження, офлайн, кількість учасників від 8 до 12.
Вартість участі в одній терапевтичній сесії становить 700 грн. На початку роботи оплачується вартість 2-х сесій (1-ї та завершальної), далі оплата за кожну окремо.
Про групу:
- Терапевтична група має не лише лікувальний, а ще і навчальний ефект та ресурс для особистого росту і розвитку.
- При такій формі роботи терапевтичний вплив має як ведучий, так і група.
- Більше терапевтичних можливостей та більша фінансова ефективність (менші витрати) порівняно з індивідуальною психологічною роботою.
- Достатня тривалість проекту для терапевтичного ефекту, змін поведінки та розвитку нових навичок.
- Висока ефективність взаємодії (особливо, в поєднанні з індивідуальною психологічною роботою).
- Широкі рамки для дослідження тем міжособистісної взаємодії (сімейні стосунки, конфлікти, робота з фобіями, проблемами залежності та співзалежності).
Ведучий групи:
Ігор Огданський, психолог-практик з 2004 року, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП (Всеукраїнська спілка психологів, що практикують гештальт-підхід), сертифікований національний тренер ATTC (Addiction Technology Transfer Center), супервізор та консультант МБФ “Альянс громадського здоров’я”, учасник осередку УСП (Українська спілка психотерапевтів), автор курсу «Сімейне консультування».
Для тих, хто має досвід групової роботи – нова можливість.
Для тих, хто шукає групу для себе вперше – можливість нового досвіду.
В ці часи, коли все змінюється дуже швидко, опора на стабільне середовище та сила підтримки терапевтичної групи є великим ресурсом.

Запис після співбесіди з ведучим.
Контакт для співбесіди: +38 (067) 326-42-62, +38 (050) 610-43-45