Відчуй себе

Коли потрібен дитячий психолог

Ми звикли, що звертатися до дитячого психолога потрібно тоді, коли все йде не так, як ми очікували. Ми помічаємо, що малюк вередує, у нього часто проявляються істерики, або навпаки, він занадто тихо поводиться для свого віку.

Це, безсумнівно, привід звернеться до дитячого психолога в Івано-Франківську. Але чи тільки в цих ситуаціях потрібна допомога дитячого психолога?

Перші роки життя

Саме в цей період формується світогляд, звички, закладається характер дитини. Від того, як ви будете реагувати на його дії, слова, як будете виховувати свого малюка – залежить все, що він буде переживати потім.

Молодим батькам буває особливо важко виховувати первістка, так як досвіду у вихованні взятися особливо немає звідки. Тому, ми використовуємо ті навички, які нам прищепили батьки. Але чи потрібно це саме вашій дитині?

У три роки починати вчити англійську мову, записатися в секцію плавання або на художню гімнастику – а чому б і ні? Нехай він витратить свою невгамовну енергію. Навантажуючи малюка непотрібними йому знаннями і змушуючи робити те, що він не хоче, ви вбиваєте йому психіку.

Як дізнатися, що потрібно саме вашій дитині

Сьогодні в Івано-Франківську ви може пройти консультацію у дитячого психолога. За допомогою безлічі різних тестів, він покаже схильності малюка, розкриє риси характеру, про які ви не підозрювали.

дитячий психолог івано франківськ

Ви можете дізнатися, що турбує дитину вже зараз, щоб допомогти йому справитися зі своїми страхами. Зверніться до дитячого психолога, щоб зрозуміти свою дитину.

Підготовка до школи

Якщо ваш малюк весь час проводив з бабусею і не відвідував дитячий дошкільний заклад, адаптуватися до школи йому може бути складно. У молодшому віці дітки отримують перші навички спілкування з однолітками і дорослими людьми. Вони вчаться розуміти інших людей, будують власні моделі поведінки.

Не можна точно говорити, що дитина, яка відвідувала дитячий садок, буде впевнено почувати себе в школі, як, і не можна говорити, що малюк, який проводив час з батьками, буде погано адаптуватися до нових умов. Після консультації дитячого психолога в Івано-Франківську, вам буде простіше зрозуміти, чому приділити увагу – розвиваючим іграм або додатковому спілкування з однолітками.

Останнім часом у малюків все частіше зустрічається дефіцит уваги, проявляється гіперактивність та інші види розладів. Якщо звернути увагу на це якомога раніше, то шанси швидко все виправити високі.

Спостерігайте за поведінкою дитини, дивіться на що вона реагує бурхливо, а що її взагалі не цікавить. Тільки розуміючи мотиви її поведінки, ви зможете виростити здорову особистість, без материнських або батьківських комплексів.

Пам’ятайте! Ваша дитина – це не ви, це людина, інша особистість, тільки ще дуже маленька. Ставтеся до неї з повагою!

Дитячі травми або кому потрібен дитячий психолог

Більшість наших проблем родом з дитинства. Наші батьки, звичайно, не хотіли в нас виростити купу комплексів, зробити з нас невдах. Але ми все ще обираємо не ту роботу, яка подобається нам, не з тими людьми спілкуємося, не так себе ведемо в певному колі.

Ми навіть не підозрюємо, що своїм дітям ми нав’язуємо власну модель поведінки, в тому числі передаючи їм наші помилки. Але ми ж робимо це для їх блага, так само, як робили наші батьки.

Дозвольте вашому малюкові рости щасливим. Це абсолютно не означає безкарність або повну свободу дій без обмежень – ми не в Японії живемо. Це там до 5 років дитина може робити все, що хоче. Тому що в п’ять років вони йдуть в школу, де настає час найсуворішої муштри.

Ми не можемо перетягувати на себе моделі виховання інших країн, тому що в кожній з них свої соціальні умови. Але ми можемо дозволити нашим дітям рости такими, щоб вони могли реалізувати свої навички і втілити мрії в життя. Тому відвідування дитячого психолога обов’язково насамперед для батьків.

Всі проблеми дитини реальні і мають значення

У малюка безліч страхів, і кожен з них може вплинути на його психіку. Дитина боїться темряви – не змушуйте її сидіти в кімнаті без світла. Цю проблему допоможе вирішити дитячий психолог.

Малюк не грає з однолітками? Мучить тварин? Не може говорити слова правильно або не може навчиться простим речам, таким як зав’язати шнурки чи натягнути колготки?

Що роблять батьки найчастіше? Є два варіанти – одні змушують повторювати одне і те ж дію безліч разів, вганяючи малюка в істерику. Інші – все роблять за нього, тим самим позбавляючи його самостійності.

Як ви реагуєте на фразу: «Я сам»? Якщо ви задумалися над відповіддю і не можете знайти відповідне рішення – телефонуйте.

І ще, пам’ятаєте, що малюк повинен вчитися всьому сам. Ви не зможете підстелити йому соломку, коли йому буде 18 і більше. Всі навички, які ми придбали в ранньому віці, ми використовуємо все своє життя. Зайва гіперопіка, як і неуважність по відношенню до дитини може привести до різних наслідків.

Немає єдиного плану виховання, до кожного малюка потрібен індивідуальний підхід. Дитячий психолог в Івано-Франківську допоможе знайти шлях до вашого малюка. Тільки у ваших силах зробити життя його таким, який буде його задовольняти. Зараз все залежить від вас. Телефонуйте, ми відкрилися.

    Записатися до спеціаліста


    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!
    Відчуй себе