Відчуй себе

Різкі зміни темпу життя, проблеми на роботі, неполадки в родині – все це не дуже добре впливає на якість життя. Психологічна підтримка потрібна величезній кількості людей. І не важливо, яка у людини орієнтація.

Від приналежності до гетеросексуальної або гомосексуальної спільноти, проблем в житті не стає менше. А у більшості останніх їх навіть більше, так як до загальних негативних ситуацій в житті додається неприйняття з боку друзів та батьків.

Хочете розібратися в собі, приходьте за психологічною допомогою ЛГБТ до фахівця. У спілкуванні з ним ви зможете дослідити себе і знайти корінь своїх проблем, щоб їх виправити.

психологічна допомога ЛГБТ

Уявіть собі підлітка, який раптом зрозумів, що його тягне до представника своєї статі. Хлопчик, у якого ще не повністю сформована психіка, гормони зашкалюють, і йому нікому відкритися. А головне, громадська думка ніяк не допомагає відчувати себе таким, яким ти є.

Ми надаємо психологічну допомогу ЛГБТ в Івано-Франківську в будь-якому віці. Підліткам, які ще не зовсім розуміють, що з ними відбувається, а також дорослим людям. Незалежно від того, гомосексуальний чоловік або гетеросексуальний, велика частина проблем однакова. В обох випадках будуються взаємини з партнером і в обох випадках є якісь ситуації в професійній сфері, які потребують вирішення.

Психологічна допомога ЛГБТ в деяких випадках потрібна більше, ніж гетеросексуальним людям. До проблем, які є у останніх, додаються ще й інші. Наприклад, неприйняття гомосексуальності суспільством, неможливість знайти партнера, відсутність взаєморозуміння з найближчими людьми – батьками.

До речі, саме невирішені питання з батьками, тягнуть за собою більшість життєвих невдач. Образа на матір, на батька – найближчих, які повинні були прийняти і зрозуміти, але не прийняли і не зрозуміли.

Батьки, виховані за канонами суспільства, не в змозі змінити своє мислення. Особливо, якщо вони вже у віці. Говорити батькам чи ні – вирішувати кожному. Іноді вони дивують і приймають гомосексуальність своєї дитини. Іноді ні. Все залежить від широти їх поглядів, виховання і того, наскільки сильно вони хочуть щастя своїй дитині. Але ви не в змозі змінити батьків, тому вирішувати всі свої психологічні проблеми доведеться самотужки, або за допомогою психотерапевта.

І навіть, якщо вас прийняли батьки, напевно у них залишилися питання, на які вам може бути некомфортно відповідати. Отримавши психологічну допомогу ЛГБТ, ви навчитеся ввічливо припиняти некоректне втручання у ваше особисте життя і відповідати на питання без зайвого збентеження.

Камінг-аут – говорити про свою орієнтацію чи ні

З екранів ТБ ми чуємо, як хтось заговорив про те, що відкрито живе з представником своєї статі. Такі люди стають гей-іконами, прикладами для наслідування для людини з ЛГБТ спільноти. Але постає питання: що буде з тобою, якщо ти відкриєшся?

Від тебе можуть відмовитися батьки, відвернутися друзі, ти можеш втратити роботу або місце в університеті. Але і мовчати ти не можеш, тому що про свою любов хочеться кричати на весь світ.

Ти можеш знайти друзів в новому світі, яких не визнають так само, як і тебе, зібрати колекцію іноземних фільмів, обговорювати це з найближчими, тими, хто тебе розуміє. Але чи допоможе це з рішенням неприйняття батьками і друзями дитинства?

Це важко та може привести в депресію і знизити самооцінку. Але так бути не повинно. Людина народжена для того, щоб бути щасливою, а як бути щасливою, якщо тебе зневажають, цькують, ображають за те, який ти насправді?

камінг-аут

Камінг-аут потрібен не тільки для того, щоб розповісти про себе суспільству. Основна мета визнання перед більшістю – це підтвердження того, що ви самі себе прийняли.

Скільки людей створюють сім’ї і живуть нещасливо, тільки для того, щоб було прикриття? Жінки виходять заміж за чоловіків, продовжуючи в таємниці зустрічатися з тією, кого люблять. Те ж саме відбувається і з чоловіками. Стереотипи суспільства і невпевненість в собі роблять людей нещасними.

Чи можливо це виправити? Так. Якщо ви самотні, ви не можете впоратися зі своїми психологічними проблемами самостійно – приходьте. Прийом ведеться анонімно, ви не повинні відчувати страх, який заважає вам жити.

Психологічну допомогу ЛГБТ в Івано-Франківську ви можете отримати в нашому центрі. Ми виходимо з того, що кожна людина має право на нормальне повноцінне життя.

Норми суспільства

Людина народжується вільною. Вона перевіряє світ на міцність, у неї немає комплексів і обмежень. Бар’єри створюють батьки в процесі виховання. А також їх формує громадська думка.

Занадто багато умовностей, нав’язаних з боку, заважають жити. Наприклад, жінка зобов’язана вийти заміж і народити дітей. І чим раніше, тим краще. Жінка не може жити без чоловіка, тому що її не буде кому забезпечувати. Соромно бути незаміжньою. Вішається ярлик – стара діва. В очах більшості, вона – жалюгідне видовище.

Громадська думка знижує самооцінку: кобель, бурлака, стара діва і так далі. Це абсолютно не допомагає стати щасливою людиною, чи не так?

Чим психологічна допомога ЛГБТ відрізняється від звичайної психологічної допомоги? Всі ті ж люди і ті ж проблеми:

  • невизнання суспільством;
  • конфлікти в родині;
  • занижена самооцінка;
  • депресивні розлади і панічні атаки;
  • робота з дитячими травмами.

Визнання власної сексуальної орієнтації дається нелегко. Припустимо, вона пройшла без особливих проблем. Але на цьому все не закінчується. Якщо ви зіткнулися з проблемами несприйняття суспільством, батьками або самим собою, у вас наростає внутрішній конфлікт, в Івано-Франківську ми готові надати психологічну допомогу членам ЛГБТ і тим, хто ще не зміг визначитися. Телефонуйте!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе