Відчуй себе

Психотерапевт

психотерапевт Оксана Гасько.

Запрошую вас до знайомства. Я психолог, психотерапевт Оксана Гасько.  Активна та щаслива по життю особистість, працювала і працюю в різних проектах. Маю досвід роботи з дитячою травмою,  підлітками та дорослими понад 8 років.

Працюю з тими, хто переживає

 • Депресію, кризу в стосунках;
 •  Апатію, втрату сенсу життя;
 • Тривожні розлади, фобії;
 • Психотравму (ПТСР, Гострий Стресовий розлад)
 • Хто пережив перинатальну втрату (аборт, викидень, безпліддя);
 • має складні стосунки з начальником та близькими;
 • надмірно турбується про своє здоров’я чи має розлади харчової поведінки.

Коли важливо звернутися до психолога?

Якщо ви відчуваєте зараз в житті емоційне виснаження, втому, депресію, ви проходите складний період в житті – розлучення, втрату, ви потребуєте підтримки.

Якщо важко сказати ні, відстояти власні границі, або маєте конфлікти та проблеми на роботі з начальником.

Якщо руйнуєте відносини з тими, кого любите, відчуваєте самотність у стосунках, не розумієте чого хочете та куди рухатися в житті.

Якщо ви маєте страх конкуренції, боїтеся проявити себе.

Якщо ви незадоволені власним тілом і ваша самоцінність руйнується.

 

Зі мною ви навчитеся зберігати рівновагу і приймати обдумані рішення в стресових ситуаціях, а також будувати екологічні гармонійні стосунки з партнером.  

Зможете стати психотерапевтом для себе та своєї сім’ї!

Навчитеся накопичувати стан любові та щастя, зможете віднайти втрачений ресурс. А найважливіше – ви зможете розуміти свою поведінку в конфліктних ситуаціях.

Наші сесії – це безпечний простір, де ви зможете цілком безпечно висловити свої переживання, ви попрацюєте над своїми обмеженнями та страхами, заборонами та перешкодами, зможете виявити свої реальні життєві потреби!

Працюю в як позитивний психотерапевт, використовую КПТ-техніки у роботі з травмою.

Освіта

 1. У 2012 закінчила психолого-педагогічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету, за спеціальністю «психологія».
 2. З жовтня 2008 року по березень 2009 року навчання на «Арт-терапевтичному проекті» (144 год).
 3. У 2012 році пройшла вишкіл лідерів та менторів програми «Міжнародний шкільний проект»: превентивне виховання учнів «Майбутнє починається сьогодні» та «Родинна твердиня».
 4. У березні 2013 отримала сертифікат психолога-консультанта в методі позитивна психотерапія (280 год.)
 5. У грудні 2015 року почала навчання на майстер-курсі Українського інституту позитивної психотерапії.
 6. З 2015 по 2017 рік проходила підготовку травма терапевтів та ЕМДР-терапевтів в Українському Католицькому університеті, в Інституті психічного здоров’я в рамках Україно-Австрійського проекту.
 7. У березні 2018 року проходила навчання по перинатальних втратах «Безпечне місце» в Українському католицькому університеті (Американо-Український проект «Life perspectives»).
 8. З березня 2018 року розпочала навчання в річному проекті Інституту позитивної психотерапії – Сімейна позитивна психотерапія.
 9. У червні 2019 року успішно захистила сертифікаційну роботу та отримала сертифікат Психотерапевта за напрямком позитивна психотерапія Н. Пезешкіана.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе