Відчуй себе

Психотерапія в Івано-Франківську

Різниця між психологом, психотерапевтом та психіатром багатьом не дуже зрозуміла. Хто такі психотерапевт ми знаємо тільки із зарубіжних фільмів, а от же нічого про це не знаємо. Хто такий психотерапевт

Психотерапевт здобуває освіту багато років. Цьому не можна навчитися на курсах або в інтернеті. Це дипломований спеціаліст який працює з людиною в напрямках:

 • гештальт-терапії;
 • позитивної психотерапії;
 • психоаналізу;
 • когнітивно-поведінкової терапії та інші.
Кожен психотерапевт обирає свою, дієву методику для кожного з клієнтів. В Психологічному центрі ми застосовуємо позитивну психотерапію, гештальт терапію, когнітивно-поведінкову, як обрану методику.

психотерапевт івано франківськ

Треба звернути увагу, що ні психолог, ні психотерапевт не назначає ліків. Якщо потрібно лікування, то це означає, що людина має якісь психологічні порушення на рівні тіла. Тому, це галузь психіатра. В нашому центрі в Івано-Франківську працюють досвідчені психіатри, які мають досвід роботи з різними психічними захворюваннями.

Як відбувається консультація з психотерапевтом в Івано-Франківську

Записатися на консультацію до психотерапевта можна за телефоном, або залишивши повідомлення на сайті. Для кожного клієнта визначається окремий час, обговорюється місце зустрічі, а при неможливості особистої зустрічі – через який месенджер буде проводитися консультація. А найголовніше – це запит, з яким звертається до психотерапевта клієнт. Запит повинен бути сформований, як омога чіткішим. Але і з цим не завжди легко визначитися, тому на сеансах разом з психотерапевтом ви зможете це зробити. Треба пам’ятати, що психотерапевт допоможе розібратися тільки з вашими бажаннями, вашими стосунками, вашим сприйняттям. Він не може ніяк вплинути на поведінку іншої людині – ваших дітей, чоловіка, батьків.

консультація психотерапевта івано франківськ

На першому сеансі психотерапевт знайомиться з клієнтом. Людині буває дуже важко, а іноді і соромно, розповідати про своє життя. Тому ми прикрашаємо свою поведінку в тій чи іншій ситуації. Однак, якщо ви хочете, щоб вам допомогли, вам потрібно спробувати залишити сором, страхи, та ніяковість за дверима кабінету. Всі зустрічі проходять анонімно. Психотерапевт не розповідає про вас, та не передає третім особам конфіденційну інформацію. Психотерапевт не дає порад, як вийти з того, або іншого становища. Тоді навіщо він взагалі потрібен? Психотерапевт досліджує ваше життя та ситуації разом вами. Він допоможе вам зрозуміти і самостійно розставити акценти. Це та сама ситуація, коли вам в край необхідно, щоб вас вислухали, та не давали поради, такі, як дають подруги, друзі, або батьки. Гештальт терапія – це одна з методик, яка дозволяє зрозуміти себе, та знайти пояснення всім своїм вчинкам та поведінці. Позитивна психотерапія направлена на те, щоб зробити людину вільною, а через те – щасливою.

Ціна психотерапії в Івано-Франківську

Психотерапевт працює з емоційним станом людини. Він повинен бути дуже обережним, адже клієнти розповідають про найголовніше, що їх турбує. Ці питання можуть бути інтимними, та про них не здогадуються навіть найближчі люди. Для того, щоб допомогти, психотерапевту потрібно постійно проходити особисту терапію та супервізію, вкладатися в своє навчання. Це не тільки п’ять років навчання у вузі. Це ще п’ять років навчання у психотерапевтичному напрямку, плюс курси, семінари, тренінги, що дозволяють постійно підвищувати свою професійну кваліфікацію. Тому робота психотерапевта не може коштувати дешево. Ціна прийому психотерапевта в Івано-Франківську починається з 500 гривень за годину прийому. Ціна буде залежати від того, з якою темою буде працювати психотерапевт: сімейна консультація, індивідуальна, прийом в позаробочийчас час. Дізнатися, скільки коштує прийом психотерапевта в Івано-Франківську по вашому питанню – телефонуйте.

Чому позитивна психотерапія

Позитивна психотерапія спрямована перш за все на прийняття себе і своїх потреб, та реалізацію здібностей і можливостей людини. Це методика, спрямована на збалансованість між потребами та необхідністю, орієнтована на майбутнє. Клієнту відводиться головна роль, психотерапія заснована на принципі самодопомоги собі, та розкриттю і розвитку здібностей людини, як вроджених, так і набутих за життя. Завдання психотерапевта допомогти розкрити потенціал кожної людини, та навчитися ним керувати. Достатньо одного сеансу? Ні. Позитивна психотерапія має 5 кроків. Однієї розмови с психотерапевтом не буде достатньо.

Коли треба звернутися до психотерапевта

В психологічному центрі розглядають різні питання, пов’язані зі особистими проблемами, станами тривожності, депресії, допомагають розкрити внутрішній потенціал кожного клієнта. Покращення стосунків з собою – одна з улюблених тем. Тому що тільки після прийняття себе може щось змінити у своєму житті. Зміцнення своє самоцінності, набуття більшої впевненості – те, що не вистачає більшості людей. Також проводить сімейне консультування. Про це ви можете дізнатися більше. Якщо ви вважаєте, що ваше життя стало не керованим, у вас з’явилися якісь трудності, депресії або виникли тривожні стани, коли ви не розумієте, що робити далі, у вас немає підтримки і ви не можете вирішити питання самостійно – телефонуйте. Не втрачайте час – живіть зараз. Психотерапевт в Івано-Франківську вам зможе допомогти тільки тоді, якщо ви звернетесь по допомогу.

  Записатися до спеціаліста


  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе