Відчуй себе

Психолог у Івано-Франківську

Рішення про те, коли потрібно звернутися до психолога в Івано-Франківську, кожен приймає самостійно. Воно може прийти не відразу, а тільки тоді, коли людина стикається з проблемами, які самостійно вирішити не в силах.

Які проблеми можна вирішити завдяки консультації психолога

 1. Депресії. Це тільки на перший погляд здається, що з депресії можна вийти самостійно. Намагаючись знайти витоки своєї депресії самостійно, людина все більше заганяє себе в кут, заглиблюючись у свої проблеми. Завдяки розмовам з психологом, ви зможете зрозуміти корінь своїх проблем. Психолог не надає порад, як вирішити всі питання, які накопичилися у вас за тривалий період часу. Але допоможе побачити ситуацію об’єктивно. Ви самі зможете в
 2. Панічні атаки і тривожні стани. В інтернеті багато інформації, яка пов’язана з ПА і тривожними станами. Але найчастіше вона не працює особисто для вас. Крім того ця інформація буває невірна в корені. Для того, щоб позбутися від панічних атак, вам потрібно розібратися з ними, знайти тригер, який їх запускає. Вам потрібно вміти з ними справлятися, і цьому вас може навчити тільки людина, яка вміє з ними працювати. Той, хто намагається зробити це самостійно, найчастіше вганяє себе в ще більшу кризу, а ПА виникають частіше. Психолог психотерапевт в Івано-Франківську допоможе виявити причини, знайти події, які були до атаки, зрозуміти, що їх викликає.
 3. Якщо ви опинилися в ситуації, в якій самостійно не можете знайти вихід – психолог вам допоможе. Ми всі є заручниками виховання і системи в цілому. Нам прищеплюють певні правила поведінки, які працюють в нашому культурному середовищі. Будь-яке відхилення від правил критикується батьками і суспільством.

Проходячи всі ці етапи, ви втрачаєте власну індивідуальність. В результаті, ви живете не так, як хочете ви, а так як нав’язали вам. Ця модель поведінки змушує вас жити не з тим, з ким ви хочете, працювати не там, де робота приносить задоволення, залишити хобі та творчість – таких прикладів безліч.

Що робити? Психолог допоможе вам зрозуміти і прийняти себе таким, як ви є. Знайти свій шлях у житті, відновити рівновагу між вашим «Хочу» і «Повинен».

Чому ми хворіємо

Чи знаєте ви, що більшість захворювань створює наш мозок. Так! Так! Складні захворювання, які не піддаються традиційному лікуванню, при яких безсилі медикаменти, викликав ваш власний мозок.

Ці хвороби називаються психосоматичними. Мозок посилає сигнали тілу, яке реагує захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, нервової системи. Але ви ж не хочете хворіти! Ви хочете бути здоровими.

консультація психолога івано франківськ

Давайте разом подивимося на те, що відбувається з вами під час хвороби?

Про вас дбають, вас лікують, близькі люди завжди поруч з вами. Вам не вистачало уваги, і ваш мозок знайшов вихід, як її отримати.

Варіант другий – ви займаєтеся не улюбленою справою. Ви не хочете йти на роботу, і вранці у вас піднімається висока температура. Ви людина відповідальна, і просто так роботу не пропускаєте.

Температура – це відмінний привід залишитися вдома і відпочити.

Якщо у вас виникають проблеми на фізичному рівні, а лікарі не в силах допомогти – йдіть до психолога.

Як обрати психолога

Психолог теж людина. Він може вам подобається чи ні, ви можете приймати його слова чи не приймати. Це ж стосується і рекомендацій. Але робота з психологом не буде ефективною, якщо вам неприємно спілкуватися з ним.

Психолог – не кінцева інстанція, і його думка не завжди може бути правильною. Тому, вибирати психолога в Івано-Франківську потрібно ретельно зважуючи на ваші внутрішні відчуття. Не так важливо, що саме цей психолог допоміг вашій подрузі. А важливо те, як ви себе почуваєте поруч з психологом. Чи можете все йому сказати, навіть те, що вам не подобається у вашому з ним спілкуванні. Тому прислухайтеся до себе, наскільки вам приємна ця людина чи ні. Чи готові ви саме з цією людиною піти у тривалу подорож до себе?

На що слід звернути увагу

По-перше, завжди вибирайте психолога, який має спеціальну освіту. Сьогодні в Україні чимало шарлатанів, які не мають поняття, чим займається психолог і чим він відрізняється від психотерапевта.

психолог івано франківськ

По-друге, читайте відгуки на сайті. Реальні відгуки завжди легко відрізнити від замовних. Повірте, ви їх відчуєте одразу. Всі відгуки про наш психологічний центр – щирі, від реальних людей, які працювали над собою. Їх залишають ті, хто пройшов курс психотерапії, кому ми змогли допомогти.

По-третє. Дізнайтеся всі методи, які використовує психолог в роботі, як довго практикує.

По-четверте, прийдіть на перший прийом. Якщо вам некомфортно, то вам потрібен інший фахівець.

Чим вам може допомогти психолог психотерапевт

Якщо в вас виникли проблеми, вам потрібно перш ніж рішати їх, налагодити стосунки з собою. Прийняти себе, зрозуміти, чого ви бажаєте від життя.

Можливо, вам потрібно підняти свою самооцінку, перш ніж робити інші кроки? А може ви шукаєте себе в професійній сфері? В психологічному центрі вам допоможуть, якщо у вас виникли проблеми в стосунках, у вас з’явилися страхи, ви не можете перейти на іншій рівень.

Зверніться за консультацією до психолога вже зараз, не відкладайте вирішення ваших питань на потім. Чим довше ви затягуєте ситуацію, тим складніше буде вирішувати ваші проблеми потім.

Психологічний центр в Івано-Франківську має декількох спеціалістів своєї галузі. Записатися на прийом до психолога або психотерапевта ви можете за телефонами, вказаними на сайті, або через форму зворотного зв’язку.

  Записатися до спеціаліста


  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе