Відчуй себе

Всі казки закінчуються фразою: «І жили вони довго і щасливо». А що після весілля?

Сім’я – це робота. Ми всі хочемо жити довго і щасливо, і впевнені в тому, що ми один одного будемо любити все життя, а розлучення – не про нас.

А що в результаті? У кожного проблеми свої. У нього пиво і футбол, робота і колеги, начальник не дуже (як би м’якше сказати). У неї – маленька дитина, втома від роботи, гора брудного посуду в мийці – а їй так хочеться, щоб про неї подбали.

Пристрасть згодом йде, з’їдається побутовими проблемами, і якщо нічого крім пристрасті не було, що тоді залишиться? Чому розпадаються сім’ї, як зміцнити свій шлюб, заснований на любові? Всі ці завдання допоможе вирішити сімейний психолог.

Криза в сім’ї

Криза в сім’ї не приходить несподівано. Приховане невдоволення наростає поступово, а потім виливається в скандали, втечі з дому, нерозуміння. Повірте, всі проблеми можна вирішити ще до того, як настане криза.

сімейний психолог івано франківськ

Сімейний психотерапевт в Івано-Франківську – це як раз про це саме. Про сім’ю, про кризу, про любов. Після консультації з психотерапевтом ви зможете вирішити більшу частину проблем. Але почати доведеться з себе.

І це саме складне – зрозуміти, де, в чому і коли ти не правий, де твоя відповідальність. Прийняти свої мінуси і свої плюси. Зрозуміти і прийняти свого партнера таким, який він є.

У піраміді цінностей на першому місці маєте йти ви.
 1. Я
 2. Партнер
 3. Діти
 4. Батьки

Саме в такому порядку. Ви впевнені, що любите себе і розумієте свої потреби. Але згадайте, коли ви останній раз просто відпочивали після роботи? Відразу до мийки з посудом, потім за уроки з старшим сином, потім на танці з донькою.

Де в усьому цьому ви? Що приносить вам така карусель? Тільки втому та роздратування. І в результаті, ви зігнали злість на кохану людину, кричите на дитину, злитеся на батьків.

Якщо ви спробуєте змінити ритм свого життя, дасте собі трохи відпочинку, побудуєте відносини по-іншому? Щоб зрозуміти, як все виправити і перебудувати, потрібна консультація психотерапевта.

Сімейний психолог в Івано-Франківську Ірина Гаргат спеціалізується на різних сімейних проблемах. Зателефонуйте зараз, не чекайте, коли не залишиться сил, і вже нічого буде рятувати – тому що від сім’ї залишиться тільки «Я», а «ми», які ви раніше вимовляли з такою гордістю, загубиться. Ми – залишиться в минулому.

У нього коханка

Часто жінки просто припускають зв’язок чоловіків на стороні. Хоча тільки 20% таких припущень вірні.

Ви ніколи не зміните свого партнера, але завжди можете змінитися самі!

Чому це неможливо. Коли вам говорять, що робити, ви завжди все робите із задоволенням? Або ви з усіх сил намагаєтеся піти від тиску? Теж саме з вашим партнером.

Якщо ви хочете зберегти сім’ю, вам доведеться приймати рішення, яке піде на користь вашим бажанням. Сімейний психолог не дасть вам рекомендацій про те, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Ви самі зможете оцінити її з боку і прийняти єдино вірне для вас рішення.

Отже, він завів коханку. Перш за все, вам потрібно вирішити, чи хочете ви продовжувати відносини, хочете розлучитися, або взагалі не хочете знати про це? Зв’язок на стороні – це далеко не перший сигнал до того, що ваше сімейне життя вже тріщить по швах.

Яке б рішення ви не прийняли, вам все одно доведеться це зробити. А ніхто і не говорив, що буде легко. Але для того, щоб ви потім ні про що не жаліли – вам потрібен сімейний психолог.

Ситуації, які знаходяться в компетенції сімейного психолога – дуже різні. Головне зрозуміти, що вам заважає жити нормальним сімейним життям.

Чому психолог, а не подруга або батьки

Кожен з нас будь-яку ситуацію пропускає крізь призму своїх власних відносин. Якщо ваша подруга вже в розлученні, то швидше за все, вона порадить і вам розлучитися. Якщо подруга терпить домашнє насильство, то і поради її будуть такими ж – терпи, твоїй дитині потрібен батько.

Ви не зможете прийняти вірне рішення, якщо вам будуть давати поради. Вам потрібно зрозуміти, що ВИ хочете від сім’ї, від життя, від ситуації.

Що скажуть батьки? Все залежить від ступеня опіки і кругозору. Одні скажуть – терпи, інші поплачуть разом з вами, треті будуть категоричні в своїх поглядах – розлучення.

Так що ж робити.

Вам справді не потрібна порада, вам потрібен сімейний психолог, який допоможе знайти корінь проблеми. Почніть все спочатку, розкажіть все, що ви встигли накопити в душі з негативом і позитивом. Довіртеся сімейному психологу, який може вас, перш за все, вислухати.

сімейний психолог в івано франківську

На консультації ви зрозумієте, що зробили особисто ви, щоб змінити ситуацію. Позитивна психотерапія це не про почуття провини, а про те, як звільнитися від нього. Як правильно побудувати свою сім’ю, щоб бути щасливою, як виховувати і ростити дітей, як любити себе.

Де знайти психолога, який мені допоможе

У нашому психологічному центрі працюють психологи психотерапевти з величезним досвідом і з різними психотерапевтичними напрямками. І найскладніший крок для вас – це зателефонувати. Вам потрібно прийняти те, що вам і вашому партнерові необхідна допомога. Ви не можете розібратися самостійно зі своїми проблемами, тому що кожна розмова виливається в скандал і взаємні звинувачення.

Сімейний психолог в Івано-Франківську – це саме тут. Телефонуйте зараз. Почніть нове, спокійне життя, почніть будувати свою сім’ю заново, а перш за все – навчіться любити себе, будувати з собою здорові стосунки.

  Записатися до спеціаліста


  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе