Сервис обратного звонка RedConnect
Close

Депресія

Прийшла до Іри я вперше в 27 років з депресією , і не знала чому мені так було страшно жити і не хотілось жити …. ми з Ірою працювали над джерелом моєї депресії ( на той момент в мене були дуже невротичні стосунки ) але викопали обіду на тата , яка передавалась у всі мої стосунки .. і в тому числі в ті , які були на момент депресії … працювали близько 3 місяців над депресією , і 3 місяці після неї , щоб я більше не боялась її повернення .. Скажу відверто і максимум правдиво : я б сама з неї не вилізла , надто було страшно , і вилазила б з неї довгий час , а не 3 місяці. Пізніше почали працювати над незадоволенням моїм життям , і знову почали викопувати історії з дитинства. Я залишила невротичні стосунки ( змогла це зробити через прийняття своїх бажань і початку любові до себе , які дала мені психотерапія )!

Більше пів року в мене була перерва , і зараз я знову звернулась до Іри , але вже з іншими проблемами і іншим сприйняттям життя , значно якіснішим ставленням до себе і того , що зі мною відбувається .! Велика доля мого лікування — через моє бажання жити так , як я цього хочу і бути задоволеною тим , що зі мною відбувається … і велика заслуга Іри в тому , що вона допомогла мені викопати справжні причини незадоволенням моїм життям , над чим я зараз і працюю … Часто Іра була однією людиною , яка мене розуміла і підтримувала , а це необхідно для кожного .. бувають моменти коли відвертаються всі , або просто не розуміють ..

Рекомендую звертатися, не тільки тоді коли ви уже дойшли до депресії і т.п. ( що без психолога уже неможливо справитись ) а і тоді .. коли у вас є тривога чи незадоволення чимось ! це перший знак що потрібно розібратись в собі ..
Дякую сильно пресильно за велику допомогу в змінах мого життя і за колосальну підтримку , яку ти мені надаєш , і за те , що ти ідеш на різні уступки для мене , бо ти щиро бажаєш мені всього найкращого і часто витягуєш мене за вуха до успіху.

Наталя, 29 років

Панічні атаки, стосунки

Я ніколи не міг подумати, що звернусь до терапевта. Але життя склалось по іншому. І мушу сказати, результат не розчарував. Рекомендую без вагань. Ментальне здоров’я — це теж здоров’я

Павло, 32 роки

Депресія

Я звернулася до Іри, бо була у відчаї через тривалу депресію. Мені здавалося ніби це уже дно і, або я востаннє спробую щось змінити, або зашнурок на шию (мені зараз це писати нелегко). І коли усі мої близькі, кому я відкривалася, не сприймали мене і мою проблему серйозно, я знайшла потрібну мені підтримку у Іри. З упевненістю можу сказати, що Іра — професіонал, бо я не раз дивувалася з того, на скільки влучними були її запитання, які виводили на те, що я думаю і відчуваю насправді в тій чи іншій ситуації. Окремо хочу розповісти про тотальну довіру до Іри, яка виникла одразу. Завдяки цьому я відчувала себе у безпеці (це найголовніше в терапії). Вирішення моїх психологічних проблем процес тривалий, але я знаю, що час і гроші витрачені не даремно.

Настя, 21 рік

Тривожність

Коли в твоє життя приходить тривога, все навколо асоціюється з нею. Здається світ більше не посміхається тобі, всі двері закриті, а ти намагається знайти захист, який дуже далеко від тебе заховався.
Ти, як маленька беззахисна дитина втрачаєш віру та надію, втрачаєш сенс.

Безнадія привела мене до Ірини.
Під час терапії ти наче скидаєш кайдани і з кожним разом стаєш більш вільною. Всі сумніви — розвіюються, ти приймаєш себе, розумієш «сутність» тривог і найголовніше отримуєш бажання, бажання — жити.
Ця жінка наче заглянула в середину мене і показала світло.
Я щиро вдячна Ірині за зроблену роботу, за довіру, невимушеність і розуміння.

Ярина, 32 роки

Панічні атаки

Життя було прекрасне і ніколи в житті я б не могла подумати, що воно зміниться, МАЙЖЕ ЗУПИНЕТЬСЯ!!!
Починалися мої ПА спочатку дуже рідко, я навіть думала що проблеми з серцем, ходила до лікарів. Все з здоров’я було нормально, але мої приступи не пропадали а тільки збільшувались, спочатку 1 раз на тиждень потім практично кожного дня. Перестала виходити з дому бо страх того,що знову буде це непонятне і нестерпне відчуття від якого здавалось мені я можу померти. Одна лиш думка, вийти прогулятися призводила до ПА, однак на цьому не зупинилось, стало з часом ще гірше. Немогла вийти нікуди і до мене ніхто не міг прийти, ПА вже і в дома почались.
Була сильна депресія і бажання жити відпало, відчувала себе обузою для чоловіка і дітей. Постійно плакала і не знала що з цим робити, боялась звертатись до психолога щоб оточуючі не подумали, що я психічно хвора.
З часом таки наважилась знайти психолога, в Інтернеті по відгукам знайшла Ірину Гаргат, і я не помилилась у виборі рекомендованих психологів.
Вже за короткий проміжок часу я почала виходити з дому, моє життя стало таким як було навіть ще кращим, стала більше себе любити і поважати. ПА пройшли дякуючи чудовій і чуйній людині, Психолог з великої букви, Іра, яка витягла мене з цього стану і подарувала нове, краще життя.
Велике тобі ДЯКУЮ!!!!.

Оля, 33 роки.

Сімейна криза

Ми були декілька разів на сімейній консультації.
Результат неймовірний. У нас все добре, обох все влаштовує, нам комфортно і ми щасливі зараз, ми навчилися чути і розуміти одне одного. Це все завдяки Ірі.
А перед першим сеансом два тижні жили окремо і стояло питання чи варто зберігати сім’ю. Було дуже багато проблем, які нам допогла вирішити Іра.
З Ірою легко спілкуватися на важкі теми, вона одразу входить в коло довіри і простими словами допомагає зрозуміти важливі речі.
Дякую

Ірина.

Депресія

Ірина Гаргат високопрофесійний компетентний психотерапевт. Людина,яка завжди готова вислухати і допомогти. Після кількох консультацій моє життя почало змінюватися, і це тільки завдяки їй. Зараз я живу повноцінним життям.Дякую тобі,Іринко. Шануй себе, адже твоя допомога потрібна багатьом!!!

Наталя, 42 роки.

    Будь ласка, залиште ваш відгук

    Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    Scroll Up
    Відчуй себе