Відчуй себе

Вдячна я тобі що бачиш те в мені
У що сама я вірить перестала.
Вдячна, що в тишині знявши пальто
Признаюсь чесно, втомленою стала.

Вдячна за те що дивишся глибинно,
Та не спішиш мене тобі відкритись.
Вдячна, що вперше і що так невинно
Можу з тобою біллю поділитись.

Вдячна, що вчусь з тобою розуміти
Де критик мій ховається, що коле
І вдячна, що згадую як світити
І знову зцілюю своє я біополе.

Вдячна, що злюсь, та ідучи до тебе
Я розказати можу, що заділо.
Вдячна дізнатись щось нове про себе,
Ділитись тим що душу зледеніло.

Вдячна що дивлячись на мої сльози
Ти не даєш їх від стиду сховати,
Вдячна, що при великому неврозі
Я дозволяю собі жартувати.

Вдячна, що бачу знову я з тобою
Той шлях, що втрачений я думала давно
Вдячана, що розум не захвачено журбою,
Це просто було не моє таке кіно.

Вдячна, що бачу знову, просинаюсь,
І що б не було на життєвому шляху
Вже не дитина і я більше не злякаюсь,
Стаю сильнішою.
Проходжу я уроки.
Без страху.

З любов’ю і вдячністю, присв’ячено Ірі Гаргат, моєму психотерапевту

Оксана, 35 років

Іпохондрія, тривога за здоров’я.

Доброго дня! Хочу подякувати вашому центру,за професійну психологічну допомогу! А особливо пані Оксані Кожушко, її особливий підхід дуже допоміг мені! Справді кваліфікований психотерапевт,чуйна і розумна жінка….Дуже їй дякую! Завдяки її діям,порадам мій стан покращився! Ми закінчуєм курс психотерапії! Ще раз ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!

Роман, 44 роки
Психотерапевт Гасько Оксана

Тривожність

Дякую Ірині Гаргат за надану допомогу. Психолог за покликанням. Вислухала, підтримала, скерувала думки в правильне життєве русло. Щира подяка за допомогу у важкій життєвій ситуації.

Ліда, 44 роки

Психотерапевт Гаргат Ірина

Тривожність

 

Я навчилася краще розпізнавати свої емоції і потреби, краще розуміти інших людей. Є ще багато роботи, яку потрібно проробити та тепер я можу зробити це самостійно. Велике дякую своїй психотерапевтці Оксані за допомогу! 💛

Оксана, 16 років

Психотерапевт Оксана Гасько

Криза

Ірина допомогла мені знайти відповіді на важливі питання всередині себе в непростий період життя, коли я проживала кризу, розлучення із чоловіком. Минулий досвід моїх стосунків с близькими людьми був доволі травматичний і я шукала нові способи побудови комунікації та нові опори на себе в першу чергу.

Дякую за чуйність, підтримку, уважність, уміння слухати та бути поруч у моменти важких переживань…

Марія

Психотерапевт Ірина Рижкова

Відносини в сім’ї

На Консультаціях я дізналась про системні правила та нові можливості спілкування у сім’ї. Я почала відвідувати індивідуальні консультації, коли сварки із чоловіком кожен день після роботи стали вже майже традицією та згодом ми разом пішли на сімейну терапію. Нам вдалося подолати кризу наших стосунків, зменшилась кількість сварок та непорозумінь.

Тепер ми не накопичуємо образи, претензії, біль та гнів…Регулярне відвідування консультацій особистих та сімейних поліпшує моє самопочуття та атмосферу у Родині

М.

Психотерапевт Ірина Рижкова

Зрозуміти себе

Я звернулась до Ірини без чіткого запиту на роботу. Тому що я сама не розуміла, що я хотіла від себе, від життя на той час. Моє, ідеально побудоване, з точки зору соціуму, життя почало викликати апатію, але я ні з ким не обговорювала свої відчуття нудьги, болю, смутку, тривоги, боячись осудження з боку подруг та оточуючих людей.

Мені здавалось, що багато речей втратили сенс, я не розуміла себе, своїх почуттів…плани та перспективи майбутнього були як в тумані…Я не могла відокремити, що для мене тепер головне, до чого я прагну серцем. Ніби я спостерігала за своїм життям, роботою, друзями та не бачила у цьому себе настільки повно та яскраво як раніше…

Я зрозуміла щось більше про себе та про цей світ і досі продовжую шукати, але вже з більшим натхненням та вірою у себе…Дякую та успіхів у роботі

Богдана

Психотерапевт Ірина Рижкова

Депресія

На жаль, світ не завжди такий як нам хочеться. І деякі події та аспекти в житті затягнули мене на дно та ламали по шматочку. Я намагалась боротись з цим, та ставало тільки гірше.
Я звернулась за допомогою – і мені простягнули руку . Ми працювали з Оксаною над депресією, а також над тривожністю та особистими кордонами. Мені важко спілкуватись з незнайомими людьми, та з Оксаною мені було комфортно та спокійно. За ці всі сеанси ми просунулись далеко, я змогла багато речей та пріоритетів розставити у своїй голові, більше дізнатись про себе і розібратись з думками, що губили мене. А головне, знову полюбити себе та життя, і зловити музу. Я дуже вдячна Оксані, і хотіла б ще попрацювати з нею, щоб більше пізнати свою свідомість!


Марія, 19 років
Психотерапевт Гасько Оксана

Тривога, панічні атаки

 

Дуже дякую Юлі, яка допомогла мені вибратися з тяжкого стану. До неї справді хотілось йти як до друга бо ми знайшли контакт, за декілька сеансів проробили абсолютно різні теми!

Аліса
Психотерапевт Юля Кушнір

Тривожність

Психотерапія була для мене хорошим досвідом. Цей досвід дав мені нові ідеї для роздумів. Зміни, які відбулися в мені: Я почала менше боятись говорити, більше звертаю увагу на свої емоції  і більше їх проявляю. У майбутньому я зможу продовжити працювати над собою самостійно.

Я вдячна мамі за те, що вона запропонувала мені відвідати психотерапевта. Я вдячна собі за те, що не побоялась і прийшла. І вдячна Оксані за те, що допомогла відкритися і розказати так багато про себе, хоча я до такого не звикла.

Віка, 18 років

Психотерапевт Гасько Оксана

Зміни

Психотерапія була для мене дуже корисною. Мені допомогли з моїми проблемами. Цей досвід дав мені розуміння того, що якщо я така особистість, то це – нормально! Зміни, які відбулися в мені: моя самооцінка покращилась, стосунки з батьками, хлопцем, друзями стали кращими. Я навчилась відстоювати свої кордони.
У майбутньому я зможу справлятися із схожими ситуаціями, які я пропрацювала з психологом набагато швидше. Я зможу в будь-який момент звернутись по допомогу ще, і вже не буду боятись.
Я вдячна за теплі слова, пояснення, за приклади і хороші поради. Ви чудова!

Оля, 18 років

Психотерапевт Гасько Оксана

Гостра травма

Вимушений був звернутись до психолога в дуже непростий для себе час, переживаючи події, яких ніколи не очікував. Ці переживання були посилені «чому» і що з цим робити.
До зустрічі з пані Оксаною, я не розумів як працює психотерапія. Але розуміння цього прийшло дуже швидко, зокрема дякуючи особисто їй, як спеціалісту. Кожна наша зустріч додавала мені сил. Пані Оксана направила мене саме в те русло змін, яке мені було вкрай необхідне. Дякуючи їй, я подолав депресію і перестав звинувачувати себе в тому, в чому не був винен; перестав постійно шукати виправдання для дій дорогої мені людини; зрозумів, що потрібно робити щось особисто для себе, а не жити для когось іншого весь час; дізнався, що саме потрібно видозмінити в своїй поведінці і думках, а також що потрібно викорінити в собі. До мене повернулась та впевненість у собі, яка була мені властива раніше. Насправді, не можливо описати декількома реченнями всю ту роботу, яку провела зі мною пані Оксана, як і результати цієї роботи – при першій зустрічі я бажав отримати те, чого хотів в той момент, а в результаті отримав те, що мені було вкрай необхідне. Без перебільшення, пані Оксана стала для мене саме тим промінчиком сонця, який вивів з блукання у темноті, як би драматично це не звучало.
Охарактеризувати пані Оксану можу як висококваліфікованого спеціаліста, толерантну людину і мудру жінку з чудовим почуттям гумору. Однозначно рекомендую її як спеціаліста тим, кому потрібна допомога!
З безмежною вдячністю і найкращими побажаннями!

Олександр, 33 роки

Психотерапевт Оксана Гасько

Психологічна допомога ЛГБТ

Прийшла за допомогою з однією проблемою, а під час сеансів зрозуміла, що ця проблема виходить із зовсім іншої. І саме розуміння та підтримка це те, що постійно отримую підчас консультацій. І за це все неймовірно вдячна Марті та центру.

Світлана, 27 років
Психотерапевт, Кукуруза Марта

Тривожність

Коли є проблема, її треба якнайшвидше вирішувати. Я вчасно звернувся за допомогою і дуже вдячний, що обставини склались так, що попав до Ірини. Після кожної зустрічі мені стає краще і я бачу, що рухаюсь в правильному напрямку. Робота з Іриною мені дала більше, ніж я очікував. Я хотів позбавитись від тривоги і від переживань з приводу здоров’я, а в результаті став впевненішим в собі, навчився говорити ні і відстоювати свої інтереси, поставив себе на перше місце в своєму житті, розібрався в причинах тривоги і зрозумів що це, рано чи пізно, сталося би зі мною в любому випадку, дякуючи своєму тривожному характеру і негативному мисленню, яке Ірина мені допомагає міняти. Також хочу подякувати Лищенюк Віталії за прекрасно підібране медикаментозне лікування. Від щирої душі рекомендую.

Вадим, 21 рік
Психотерапевт Гаргат Ірина
Психіатр Віталія Лищенюк

Депресія

Від щирого серця, дякую за своєчасну і таку необхідну допомогу. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям в потрібну годину. Дякую за все Вам Віта Володимирівна.

Аня, 29 років
Психіатр Віталія Лищенюк

Депресія

Дякую Лищенюк Віталії за надану мені допомогу, ви лікар від Бога. Завдяки вашій допомозі я знову відчула жагу до життя.

Уляна, 33 роки

Психіатр Віталія Лищенюк

Тривожність


Величезна подяка за те що змінили моє життя🙏Виявляється не все в житті так трагічно і на багато речей можна дивитись зовім по іншому. І саме психолог центру « Відчуй себе» показала мені це, і в буквальному сенсі «навчила мене жити» В ній я знайшла ту підтримку та опору якоі немала. І з кожним тижнем терапіі відчувала що набагато краще, і впевненіше себе почуваю. То ж я безмежно дякую Богу що в моєму житті була така людина. Однозначно буду рекомендувати всім знайомим і друзям.


Наталя, 30 років
Психотерапевт Гасько Оксана

Тривожність

Я щиро дякую Вам за ваші старання та працю. За те, що ви вмієте мотивувати та сказати потрібні слова. Ви зробили неабиякий вклад в мене, багато чого допомогли зрозуміти, подивитись на деякі речі по-новому. Я дуже задоволена роботою з Вами.

Ольга

Психотерапевт Гасько Оксана

Депресія

Ось і настав цей день, коли основний курс психотерапії дійшов до кінця. Щоб бути чесним, до початку курсу ставився до психології  та психотерапії досить скептично. Але життя ( на щастя! ) внесло свої корективи і вищі сили звели мене з Оксаною. Вона фахівець найвищого гатунку: професіонал, толерантна і виважена з чудовим почуттям гумору. Наші сеанси, по суті, були приємною бесідою з найдовіренішою людиною, за що їй страшенно вдячний. Тепер моя думка наступна: психотерапію потребуєть не менше 90% оточуючих ( а може і всі 100% ). Оксану рекомендую всім, як то кажуть, не спробуєш – не взнаєш. З величезною повагою і вдячністю, Сергій.

 

Сергій 45 років, 
Психотерапевт Гасько Оксана

Тривожність

Йшла до психолога з проблемою щодо ЗНО і мого вступу. Звичайно виливалися ще проблеми щодо мого виховання. Іра помогла мені зменшити мою тривогу та вирішили багато особистих проблем. Чудовий центр, який я з впевненістю рекомендую. Перед початком сеансу пропонують каву або чай. Всі дуже ввічливі і дружелюбні. Психолог Іра – досвідчений психолог, який неперевершено виповнює свою роботу. Дуже вдячна і раджу саме цей центр

 Христя, 17 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

Доброго дня 
Хотіла б подякувати вашому центру за роботу.
Психотерапію проходила вперше в житті. За кілька сеансів зрозуміла, що саме являє собою процес лікування. Це як знайти себе, це зрозуміти хто ти, це відчути дійсно СВОЇ емоції, це пережити все, що, здавалось, не переживеш. Це почати нарешті робити те, що ТОБІ хочеться, залишивши позаду чужі заборони, це подорослішати, зміцніти. Це почати нарешті шлях до любові та повного прийняття себе.
Безмежно вдячна!)

Наталя, 27 років

Психотерапевт Гаргат Ірина

Панічний розлад

У певний період мого життя я зрозуміла, шо мені потрібна допомога. І я вирішила звернутися за допомогою до спеціаліста. Майже одразу знайшла Вас, людину, яка припала мені до душі, професіонала своєї справи😘робота з Вами мені дуже допомогла, жити стало простіше, кайфовіше☺ Завдяки Вам, я  зрозуміла, шо є особисті границі і навчилася їх захищати, перестала перекладати відповідальність за своє життя на інших людей. Перестала всіх навколо звинувачувати у своїх проблемах. Навчилася приймати ситуацію, зрозуміла, шо з нею так легше боротися. Навчилася бути вдячною за все, шо є у моєму житті. Навчилася у всьому знаходити +.Тому я безмежно вдячна Вам. Добре що є такі люди як Ви!

Іванка 27 років

Психотерапевт Гасько Оксана

Депресія

Мене звати Іванна, в мене була депресія, нехотілося жити, я неможу передати як це було важко і нікому небажаю такого. Я безмежно Вдячна Ірі Гаргат за її допомогу, я щаслива і хочу жити,вона дійсно багато навчить і робить людей щасливими, я щиро рекомендую всім, не пожалієте, бо вона дійсно професіонал своєї справи.

Іванна, 30 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

Тривожність

Довго страждав через хронічний стрес та високу тривожність, що почало впливати на здоров’я. Лікуючи свою хворобу у звичайних лікарів тривалий час, зрозумів, що причини- психосоматичні і треба лікувати їх, а не симптоми. Хоча й до кінця не вірив, що саме це вирішить усі проблеми.

Проходячи терапію у Ірини Гаргат перше полегшення я відчув вже, мабуть, за декілька сеансів. Мені вдалося позбутись емоційних проблем, які роками мене мучили. По завершенню лікування єдине, про що я шкодую, це те, що не звернувся за допомогою раніше.
Дуже вдячний Ірині за психологічну підтримку, яка мені була дуже необхідна.

Іван, 31 рік

Психотерапевт Ірина Гаргат

Депресія

Прийшла до Іри я вперше в 27 років з депресією , і не знала чому мені так було страшно жити і не хотілось жити …. ми з Ірою працювали над джерелом моєї депресії ( на той момент в мене були дуже невротичні стосунки ) але викопали обіду на тата , яка передавалась у всі мої стосунки .. і в тому числі в ті , які були на момент депресії … працювали близько 3 місяців над депресією , і 3 місяці після неї , щоб я більше не боялась її повернення .. Скажу відверто і максимум правдиво : я б сама з неї не вилізла , надто було страшно , і вилазила б з неї довгий час , а не 3 місяці. Пізніше почали працювати над незадоволенням моїм життям , і знову почали викопувати історії з дитинства. Я залишила невротичні стосунки ( змогла це зробити через прийняття своїх бажань і початку любові до себе , які дала мені психотерапія )!

Більше пів року в мене була перерва , і зараз я знову звернулась до Іри , але вже з іншими проблемами і іншим сприйняттям життя , значно якіснішим ставленням до себе і того , що зі мною відбувається .! Велика доля мого лікування — через моє бажання жити так , як я цього хочу і бути задоволеною тим , що зі мною відбувається … і велика заслуга Іри в тому , що вона допомогла мені викопати справжні причини незадоволенням моїм життям , над чим я зараз і працюю … Часто Іра була однією людиною , яка мене розуміла і підтримувала , а це необхідно для кожного .. бувають моменти коли відвертаються всі , або просто не розуміють .

Рекомендую звертатися, не тільки тоді коли ви уже дойшли до депресії і т.п. ( що без психолога уже неможливо справитись ) а і тоді .. коли у вас є тривога чи незадоволення чимось ! це перший знак що потрібно розібратись в собі.

Дякую сильно пресильно за велику допомогу в змінах мого життя і за колосальну підтримку , яку ти мені надаєш , і за те , що ти ідеш на різні уступки для мене , бо ти щиро бажаєш мені всього найкращого і часто витягуєш мене за вуха до успіху.

Наталя, 29 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

 

Панічні атаки, стосунки

Я ніколи не міг подумати, що звернусь до терапевта. Але життя склалось по іншому. І мушу сказати, результат не розчарував. Рекомендую без вагань. Ментальне здоров’я — це теж здоров’я

Павло, 32 роки

Психотерапевт Ірина Гаргат

Генералізований тривожний розлад

Відчуваючи проблеми психологічного характеру я звернувся до психотерапевта Оксани, щоб розібратися що не так в мені. Уважно вислухавши Оксана розказала мені про механізм моєї проблеми як це працює і потім як подолати ці проблеми. Відвідуючи сеанси я відчув підтримку, відчув, що я не сам на сам з своєю проблемою і по трошки все почало ставати на свої місця. Однозначно рекомендую звертатися до психологів, бо тільки вони зможуть направити на правильний шлях у розв’язанні ваших проблем.

Дмитро 52 роки,  

Психотерапевт Гасько Оксана

 

Депресія

Я звернулася до Іри, бо була у відчаї через тривалу депресію. Мені здавалося ніби це уже дно і, або я востаннє спробую щось змінити, або зашнурок на шию (мені зараз це писати нелегко). І коли усі мої близькі, кому я відкривалася, не сприймали мене і мою проблему серйозно, я знайшла потрібну мені підтримку у Іри.
З упевненістю можу сказати, що Іра — професіонал, бо я не раз дивувалася з того, на скільки влучними були її запитання, які виводили на те, що я думаю і відчуваю насправді в тій чи іншій ситуації.
Окремо хочу розповісти про тотальну довіру до Іри, яка виникла одразу. Завдяки цьому я відчувала себе у безпеці (це найголовніше в терапії).
Вирішення моїх психологічних проблем процес тривалий, але я знаю, що час і гроші витрачені не даремно.

Настя, 21 рік

Психотерапевт Ірина Гаргат

 

Тривожність

Коли в твоє життя приходить тривога, все навколо асоціюється з нею. Здається світ більше не посміхається тобі, всі двері закриті, а ти намагається знайти захист, який дуже далеко від тебе заховався.

Ти, як маленька беззахисна дитина втрачаєш віру та надію, втрачаєш сенс.

Безнадія привела мене до Ірини.

Під час терапії ти наче скидаєш кайдани і з кожним разом стаєш більш вільною. Всі сумніви – розвіюються, ти приймаєш себе, розумієш «сутність» тривог і найголовніше отримуєш бажання, бажання – жити.
Ця жінка наче заглянула в середину мене і показала світло.

Я щиро вдячна Ірині за зроблену роботу, за довіру, невимушеність і розуміння.

Ярина, 32 роки

Психотерапевт Ірина Гаргат

 

Панічні атаки

Життя було прекрасне і ніколи в житті я б не могла подумати, що воно зміниться, МАЙЖЕ ЗУПИНЕТЬСЯ!!!

Починалися мої ПА спочатку дуже рідко, я навіть думала що проблеми з серцем, ходила до лікарів. Все з здоров’я було нормально, але мої приступи не пропадали а тільки збільшувались, спочатку 1 раз на тиждень потім практично кожного дня. Перестала виходити з дому бо страх того,що знову буде це непонятне і нестерпне відчуття від якого здавалось мені я можу померти. Одна лиш думка, вийти прогулятися призводила до ПА, однак на цьому не зупинилось, стало з часом ще гірше. Немогла вийти нікуди і до мене ніхто не міг прийти, ПА вже і в дома почались.
Була сильна депресія і бажання жити відпало, відчувала себе обузою для чоловіка і дітей. Постійно плакала і не знала що з цим робити, боялась звертатись до психолога щоб оточуючі не подумали, що я психічно хвора.

З часом таки наважилась знайти психолога, в Інтернеті по відгукам знайшла Ірину Гаргат, і я не помилилась у виборі рекомендованих психологів.
Вже за короткий проміжок часу я почала виходити з дому, моє життя стало таким як було навіть ще кращим, стала більше себе любити і поважати. ПА пройшли дякуючи чудовій і чуйній людині, Психолог з великої букви, Іра, яка витягла мене з цього стану і подарувала нове, краще життя.
Велике тобі ДЯКУЮ!!!!.

Оля, 33 роки

Психотерапевт Ірина Гаргат

 

Сімейна криза

Ми були декілька разів на сімейній консультації.
Результат неймовірний. У нас все добре, обох все влаштовує, нам комфортно і ми щасливі зараз, ми навчилися чути і розуміти одне одного. Це все завдяки Ірі.

А перед першим сеансом два тижні жили окремо і стояло питання чи варто зберігати сім’ю. Було дуже багато проблем, які нам допогла вирішити Іра.
З Ірою легко спілкуватися на важкі теми, вона одразу входить в коло довіри і простими словами допомагає зрозуміти важливі речі.
Дякую

Ірина

Психотерапевт Ірина Гаргат

Депресія

Ірина Гаргат високопрофесійний компетентний психотерапевт. Людина,яка завжди готова вислухати і допомогти. Після кількох консультацій моє життя почало змінюватися, і це тільки завдяки їй. Зараз я живу повноцінним життям.Дякую тобі,Іринко. Шануй себе, адже твоя допомога потрібна багатьом!!!

Наталя, 42 роки

                       Психотерапевт Ірина Гаргат

Робота з стосунками

Дуже дякую Марті за те, що допомогла пройти тяжкий шлях мого внутрішнього неспокою. Дуже ціную в ній конструктивне та покрокове вирішення усіх питань. З першого сеансу Марта підібрала до мене крутий підхід та зловила мої основні потреби, що дуже добре вилилось в нашу подальшу роботу.

Великими плюсами Марти як спеціаліста є те, що вона завжди вміла наштовхнути мене на правильні роздуми, показати як правильно справлятись зі своїми емоціями, вона навчила мене різних навиків для володіння собою та ситуацією навколо, вона завжди вміла показати позитивні сторони та підсумувати урок з кожної ситуації, вона завжди давала безмежну підтримку, а також Марта ніколи не забувала про своє почуття гумору, що дуже допомагало на сумних сеансах.

Наталя, 20 років
Психотерапевт Кукуруза Марта

Депресія

Чудовий досвід роботи з пані Мартою. Ми розпочали роботу в травні і за пів року досягли досить хороших результатів. Починали працювати з депресією, але згодом також пропрацьовували інші проблеми. Приємно працювати з кваліфікованим досвідченим фахівцем. Досі продовжую регулярну терапію і неймовірно задоволена не тільки результатами, але й самим процесом.

Світлана, 25 років

Психотерапевт Кукуруза Марта

Депресія

Від щирого серця, дякую за своєчасну і таку необхідну допомогу. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям в потрібну годину. Дякую за все Вам Віта Володимирівна.

Аня, 29 років

Психіатр Віталія Лищенюк

Я прийшла в терапію для того, щоб вирішити одну проблему, яка довгі роки отруювала мені життя. Я була у важкому емоційному стані, хотілося, щоб мені полегшало після першого ж заняття.
Як виявилося, це так не працює.
Я почала систематично відвідувати сесії.
Зміни розпочалися не одразу. Лише з часом до мене прийшло розуміння того,
що деякі завдання, які раніше становили непомірний тягар, почали виконуватися значно швидше й простіше, і що це не єдині позитивні зміни.

Дякую Гаргат Ірі за професійний підхід, компетентність, розуміння, підтримку, постійний зворотній зв’язок і відкритість у спілкуванні, формування гнучкого графіку роботи, який при потребі дозволяє відкоригувати дату і час зустрічі.
Рекомендую психологічний центр “Відчуй себе” людям, які потребують професійної підтримки кваліфікованих фахівців.

Психотерапевт Ірина Гаргат

Софія, 40 р.

  Будь ласка, залиште ваш відгук
  Для того, щоб залишити відгук, потягніть за лівий кут  форму відгуку, і вікно стане бішим.

  Приєднуйтесь до нас у соцмережах

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе