Сервис обратного звонка RedConnect
Close

Тривожність

Хочу подякувати професіоналам центру “Відчуй себе” за допомогу. А саме Ірині Гаргат і психіатру Віті Лищенюк за завжди вчасну підтримку і допомогу.
Напевно для кожного з нас час карантину, коронавірусу став випробуванням, ось і я в час страху і негативу з ТБ зіткнулась з тривожним розладом, думки опанували мною, самій справитись було неможливо але за порадою друзів звернулась до п. Іри і ми разом розбирались з моїми страхами і тривогами..
Хто можливо стикнувся з чимось схожим хочу порадити одне – не бійтесь звертатись за допомогою, і чим швидше тим краще. Дякую дівчата!
Всім здоров’я і душевного спокою.

Мирося, 35 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

Психіатр Віталія Лищенюк

Тривожність

Йшла до психолога з проблемою щодо ЗНО і мого вступу. Звичайно виливалися ще проблеми щодо мого виховання. Іра помогла мені зменшити мою тривогу та вирішили багато особистих проблем. Чудовий центр, який я з впевненістю рекомендую. Перед початком сеансу пропонують каву або чай. Всі дуже ввічливі і дружелюбні. Психолог Іра – досвідчений психолог, який неперевершено виповнює свою роботу. Дуже вдячна і раджу саме цей центр

 Христя, 17 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

Депресія

Мене звати Іванна, в мене була депресія, нехотілося жити, я неможу передати як це було важко і нікому небажаю такого. Я безмежно Вдячна Ірі Гаргат за її допомогу, я щаслива і хочу жити,вона дійсно багато навчить і робить людей щасливими, я щиро рекомендую всім, не пожалієте, бо вона дійсно професіонал своєї справи.

Іванна, 30 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

Тривожність

Довго страждав через хронічний стрес та високу тривожність, що почало впливати на здоров’я. Лікуючи свою хворобу у звичайних лікарів тривалий час, зрозумів, що причини- психосоматичні і треба лікувати їх, а не симптоми. Хоча й до кінця не вірив, що саме це вирішить усі проблеми. Проходячи терапію у Ірини Гаргат перше полегшення я відчув вже, мабуть, за декілька сеансів. Мені вдалося позбутись емоційних проблем, які роками мене мучили. По завершенню лікування єдине, про що я шкодую, це те, що не звернувся за допомогою раніше. Дуже вдячний Ірині за психологічну підтримку, яка мені була дуже необхідна.

Іван, 31 рік

Психотерапевт Ірина Гаргат

Депресія

Прийшла до Іри я вперше в 27 років з депресією , і не знала чому мені так було страшно жити і не хотілось жити …. ми з Ірою працювали над джерелом моєї депресії ( на той момент в мене були дуже невротичні стосунки ) але викопали обіду на тата , яка передавалась у всі мої стосунки .. і в тому числі в ті , які були на момент депресії … працювали близько 3 місяців над депресією , і 3 місяці після неї , щоб я більше не боялась її повернення .. Скажу відверто і максимум правдиво : я б сама з неї не вилізла , надто було страшно , і вилазила б з неї довгий час , а не 3 місяці. Пізніше почали працювати над незадоволенням моїм життям , і знову почали викопувати історії з дитинства. Я залишила невротичні стосунки ( змогла це зробити через прийняття своїх бажань і початку любові до себе , які дала мені психотерапія )! Більше пів року в мене була перерва , і зараз я знову звернулась до Іри , але вже з іншими проблемами і іншим сприйняттям життя , значно якіснішим ставленням до себе і того , що зі мною відбувається .! Велика доля мого лікування — через моє бажання жити так , як я цього хочу і бути задоволеною тим , що зі мною відбувається … і велика заслуга Іри в тому , що вона допомогла мені викопати справжні причини незадоволенням моїм життям , над чим я зараз і працюю … Часто Іра була однією людиною , яка мене розуміла і підтримувала , а це необхідно для кожного .. бувають моменти коли відвертаються всі , або просто не розуміють ..

Рекомендую звертатися, не тільки тоді коли ви уже дойшли до депресії і т.п. ( що без психолога уже неможливо справитись ) а і тоді .. коли у вас є тривога чи незадоволення чимось ! це перший знак що потрібно розібратись в собі .. Дякую сильно пресильно за велику допомогу в змінах мого життя і за колосальну підтримку , яку ти мені надаєш , і за те , що ти ідеш на різні уступки для мене , бо ти щиро бажаєш мені всього найкращого і часто витягуєш мене за вуха до успіху.

Наталя, 29 років

Психотерапевт Ірина Гаргат

Панічні атаки, стосунки

Я ніколи не міг подумати, що звернусь до терапевта. Але життя склалось по іншому. І мушу сказати, результат не розчарував. Рекомендую без вагань. Ментальне здоров’я — це теж здоров’я

Павло, 32 роки

Психотерапевт Ірина Гаргат

Ти не ідеальний, але ти унікальний! (Навчись не порівнювати себе з іншими)

Ви вважаєте, що вам не потрібен психотерапевт? Ну, то цілком можливо, що він вам ой як потрібен!))

У вас є упередженість, що до психотерапевтів йдуть тільки ненормальні? Що ж, дякую за комплімент, бо я один з тих неНормальних)))

Але що таке норма і бути нормальним? Якщо це страх перед тим, щоб зізнатися собі в чомусь, або страх чимось відрізнятися, чи оте “що люди подумають?”, то самі будьте собі нормальними (з можливо численними прихованими комплексами і страхами), а я буду неНормальним!) Якщо хтось готовий до такої неНормальності, щоб розібратися в своїх внутрішніх нюансах і нюансиках, які є у всіх, то підіть до профі у своїй справі і не пожалієте. Такою профі є позитивний психотерапевт і арт-терапевт Тетяна Колодрубська . Після зустрічей з нею з мене так і пруть вірші, які вивержують назовні те що давно засіло на дні душі. Та й загалом ці зустрічі дуже круті і цікаві. Вони зовсім не схожі на прийоми в лікаря на кшталт “що вас турбує?”. Йой, говорив би й говорив, але не буду спойлерити, скажу тільки – ви того варті і будете більше ніж задоволені.

Олександр, 36 років

Психотерапевт Тетяна Колодрубська

Депресія

Я звернулася до Іри, бо була у відчаї через тривалу депресію. Мені здавалося ніби це уже дно і, або я востаннє спробую щось змінити, або зашнурок на шию (мені зараз це писати нелегко). І коли усі мої близькі, кому я відкривалася, не сприймали мене і мою проблему серйозно, я знайшла потрібну мені підтримку у Іри. З упевненістю можу сказати, що Іра — професіонал, бо я не раз дивувалася з того, на скільки влучними були її запитання, які виводили на те, що я думаю і відчуваю насправді в тій чи іншій ситуації. Окремо хочу розповісти про тотальну довіру до Іри, яка виникла одразу. Завдяки цьому я відчувала себе у безпеці (це найголовніше в терапії). Вирішення моїх психологічних проблем процес тривалий, але я знаю, що час і гроші витрачені не даремно.

Настя, 21 рік

Психотерапевт Ірина Гаргат

Працювали з темою знецінення мене в професії

Хотіла бути у всьому ідеальною. Навіть не підозрівала наскільки я талановита-унікальна. Дякую за розкриття нових талантів та ресурсів.

Ти ювелір, шліфуєш діаманти, коштовні камені, до тебе приходять шматки гірських порід, а ти вмієш розгледіти в них коштовний камінь. Попиляла, подула, погладила, погріла увагою, поставила під прес, пошліфувала і ОПА -талант.

До тебе приходять з неограненими талантами, а ти ювелірно перетворюєш той талант в діамант, бо маєш три вищі освіти, купу досвіду, технік, методів і здоровий сарказм аби зробити так щоб люди почали сяяти.

Ти – МАЙСТЕР. Ти слухаєш і ЧУЄШ, вникаєш і розумієш. Ти просто душу і енергію в інших вкладаєш.

Наталі, 33 роки

Психотерапевт Тетяна Колодрубська

Тривожність

Коли в твоє життя приходить тривога, все навколо асоціюється з нею. Здається світ більше не посміхається тобі, всі двері закриті, а ти намагається знайти захист, який дуже далеко від тебе заховався. Ти, як маленька беззахисна дитина втрачаєш віру та надію, втрачаєш сенс. Безнадія привела мене до Ірини. Під час терапії ти наче скидаєш кайдани і з кожним разом стаєш більш вільною. Всі сумніви – розвіюються, ти приймаєш себе, розумієш «сутність» тривог і найголовніше отримуєш бажання, бажання – жити. Ця жінка наче заглянула в середину мене і показала світло. Я щиро вдячна Ірині за зроблену роботу, за довіру, невимушеність і розуміння.

Ярина, 32 роки

Психотерапевт Ірина Гаргат

Панічні атаки

Життя було прекрасне і ніколи в житті я б не могла подумати, що воно зміниться, МАЙЖЕ ЗУПИНЕТЬСЯ!!! Починалися мої ПА спочатку дуже рідко, я навіть думала що проблеми з серцем, ходила до лікарів. Все з здоров’я було нормально, але мої приступи не пропадали а тільки збільшувались, спочатку 1 раз на тиждень потім практично кожного дня. Перестала виходити з дому бо страх того,що знову буде це непонятне і нестерпне відчуття від якого здавалось мені я можу померти. Одна лиш думка, вийти прогулятися призводила до ПА, однак на цьому не зупинилось, стало з часом ще гірше. Немогла вийти нікуди і до мене ніхто не міг прийти, ПА вже і в дома почались. Була сильна депресія і бажання жити відпало, відчувала себе обузою для чоловіка і дітей. Постійно плакала і не знала що з цим робити, боялась звертатись до психолога щоб оточуючі не подумали, що я психічно хвора. З часом таки наважилась знайти психолога, в Інтернеті по відгукам знайшла Ірину Гаргат, і я не помилилась у виборі рекомендованих психологів. Вже за короткий проміжок часу я почала виходити з дому, моє життя стало таким як було навіть ще кращим, стала більше себе любити і поважати. ПА пройшли дякуючи чудовій і чуйній людині, Психолог з великої букви, Іра, яка витягла мене з цього стану і подарувала нове, краще життя. Велике тобі ДЯКУЮ!!!!.

Оля, 33 роки

Психотерапевт Ірина Гаргат

Стосунки

Прийшла вперше, коли мені було 17 років. З проблемою, що у мене не складаються стосунки з чоловіками.

Ти допомогла мені розібратися в собі та спершу побудувати нормальні відносини з татом. Бо до того, ми жили, як кіт з собакою. До тебе я прийшла в жовтні, а кінці листопада в мене зав‘язалися стосунки. Наші зустрічі для мене завжди корисні. Раджу прийти всім і нарешті зрозуміти, що психолог не дає поради, а користується техніками, відповіді на питання, які у вас в голові.

Вікова категорія необмежена.

Люблю твою фразу:  «коли батьки приходять з проблемою, що у них нечемні діти, то проблема в самих батьках».

Для людини саморозвиток дуже важливий, бо без розвитку, я вважаю, що немає майбутнього.

Коли людина злиться на когось, то вона, в першу чергу, сама так робить і хтось  її дзеркалить.

Ще головне, що після знайомства з тобою, я почала читати книги:-)

Софія, 22 роки

Психотерапевт Тетяна Колодрубська

Сімейна криза

Ми були декілька разів на сімейній консультації. Результат неймовірний. У нас все добре, обох все влаштовує, нам комфортно і ми щасливі зараз, ми навчилися чути і розуміти одне одного. Це все завдяки Ірі. А перед першим сеансом два тижні жили окремо і стояло питання чи варто зберігати сім’ю. Було дуже багато проблем, які нам допогла вирішити Іра. З Ірою легко спілкуватися на важкі теми, вона одразу входить в коло довіри і простими словами допомагає зрозуміти важливі речі. Дякую

Ірина

Психотерапевт Ірина Гаргат

 

Психосоматика-цукрового діабету

Хочу подякувати всесвіту за те, що звів мене з такою людиною як Тетяна Колодрубська, із самого початку ми знайшли спільну мову, і багато розмовляли на різні теми. Тетяна допомогла мені багато чого дізнатись про мою хворобу (психосоматика-цукрового діабету), про відносини і як я можу на це вплинути, і це тільки крапля в морі всієї користі, яку Таня принесла в моє життя. Чудовий експерт у темах психотерапії, радий, що в разі чого я маю до кого звернутися.

Тарас, 23 роки

Психотерапевт Тетяна Колодрубська

Депресія

Ірина Гаргат високопрофесійний компетентний психотерапевт. Людина,яка завжди готова вислухати і допомогти. Після кількох консультацій моє життя почало змінюватися, і це тільки завдяки їй. Зараз я живу повноцінним життям.Дякую тобі,Іринко. Шануй себе, адже твоя допомога потрібна багатьом!!!

Наталя, 42 роки

                       Психотерапевт Ірина Гаргат

 

Робота з стосунками

Дуже дякую Марті за те, що допомогла пройти тяжкий шлях мого внутрішнього неспокою. Дуже ціную в ній конструктивне та покрокове вирішення усіх питань. З першого сеансу Марта підібрала до мене крутий підхід та зловила мої основні потреби, що дуже добре вилилось в нашу подальшу роботу.

Великими плюсами Марти як спеціаліста є те, що вона завжди вміла наштовхнути мене на правильні роздуми, показати як правильно справлятись зі своїми емоціями, вона навчила мене різних навиків для володіння собою та ситуацією навколо, вона завжди вміла показати позитивні сторони та підсумувати урок з кожної ситуації, вона завжди давала безмежну підтримку, а також Марта ніколи не забувала про своє почуття гумору, що дуже допомагало на сумних сеансах.

Наталя, 20 років
Психотерапевт Кукуруза Марта

Відвідувала арт-терапевтичні зустрічі “Жіноче коло,” мені дуже сподобалося, як заряд енергії. я взагалі кайфую від таких подій, і спілкування з людьми, коли вони можуть бути собою, говорити на відкриті душевні теми,  те що болить і турбує, подобається підтримка одна одної, і повне прийняття без критики. Мені такого в житті не вистачало. Багато людей говорять про матеріальні речі в житті, але що у Вас на душі, Ваші плани і тд, ніхто не цікавиться. А хочеться більше душевних розмов. Напевне це мій пріорітет -саме тепла така компанія.  Ну і звичайно розвиток. Найбільше сподобалися МАК(метафоричні карти), я ніби все розклала пополкам, і мені в цьому допомогли.

А ще хочеться в таких зустрічах, щоб ми розбирали різні сфери життя. Бо в чомусь в мене немає проблем, а в чомусь я б поставила собі 1 з 10 балів. А хочеться гармонії)) і думаю це актуально для всіх.

А на зустріч мають ходити люди свідомі, які розуміють що в них є запити або проблеми, і які хочуть працювати над цим)) класно як би зустрічі проводилися такого формату раз  у 2-а тиж.

Марія, 28 років

Психотерапевт Тетяна Колодрубська

    Будь ласка, залиште ваш відгук


    Для того, щоб залишити відгук, потягніть за лівий кут  форму відгуку, і вікно стане бішим.

    Приєднуйтесь до нас у соцмережах