Відчуй себе

Розлади психіки – це не таке рідкісне явище, як здається. Всі ми думаємо, що нас ця доля мине, вважаємо себе абсолютно здоровими. А те, що нас дратують оточуючі, ми зриваємося на дітей або відчуваємо різкі перепади настрою – списуємо на втому чи депресію.

Ми ставимо собі діагнози, приймаємо лікарські препарати, які допомогли сусідці бабі Клаві, тому, 100% допоможуть нам. Але не допомагають, валеріана і ліки з реклами на нас не діють, і ми втрачаємо пам’ять, погіршується загальне самопочуття, пропадає бажання жити.

Психолог або психіатр – в чому відмінності?

Психолог або психотерапевт не лікує фармакологічними препаратами. У нашому психологічному центрі психотерапевт допомагає вибратися з депресії, зрозуміти і полюбити себе, навчиться спілкуватися з оточуючими, прийняти себе і подолати свої страхи.

Психіатр займається лікуванням душевних хвороб і психічних розладів, пов’язаних з порушеннями в нервовій системі.

Психіатр в Івано-Франківську вам допоможе в тому випадку, якщо у вас:

 • депресії, викликані біполярним або іншими розладами психіки;
 • розлади особистості,
 • шизофренії,
 • шизоафектівні розлади,
 • шизотипові розлади;
 • дементні стани.

Психіатр – це не тільки ліки. Неможливо впоратися із захворюванням тільки за допомогою медичних препаратів. Він не тільки контролює ваш фізичний стан, але й може допомогти з психологічними проблемами, які виникають на тлі захворювань.

Чому ми боїмося лікаря-психіатра?

Якщо ми йдемо до психіатра, то у нас проблеми із здоров’ям. Визнати, що ця проблема є – страшно. А раптом дізнаються оточуючі?

Я втрачу роботу, у мене виникнуть проблеми з владою, про мою хворобу дізнаються сусіди і ще багато всіляких страхів.

Ще один страх – той, який тягнеться ще з минулого століття. Лікування хворих проводили варварськими методами, лікували струмом, крижаною водою, медикаментами, що спричиняли важкі наслідки для людини. Крім того, в нашій пам’яті ще живі моменти, коли в психлікарні тримали неугодних для влади.

Сьогодні все це залишилося в минулому. Лікарські препарати нового покоління не мають стільки побічних ефектів, як півстоліття тому. Методи лікування також вийшли на новий рівень. Крім того, процес лікування гуманний, звірячі методи більше не використовуються.

Де знайти психіатра в Івано-Франківську

Психологічний центр в Івано-Франківську надає послуги лікаря-психіатра анонімно всім, хто потребує допомоги. Лікування проводить дипломований лікар, який має роки практики і позитивні результати. Прийом психіатра проводиться в тихому, чистому і затишному кабінеті, де немає зовнішніх подразників, і нічого не буде відволікати вас від спілкування з лікарем.

психіатр івано франківськ

Потрібно розуміти, що не всі хвороби лікуються. У частині випадків можна тільки досягти стійкої ремісії, але це не означає, що ви вилікувалися.

Наприклад, для хвороби Альцгеймера досі не придумано ліки. Шизоафективні розлади, патогенез і етіологія яких до сих пір не розкриті, серйозне захворювання. Ми можемо допомогти клієнту досягти стану стійкої ремісії, але не будемо стверджувати, що ми можемо вилікувати захворювання.

Що ж стосується лікування депресій, то слід, перш за все, розуміти, чим вони викликані. Наприклад, при шизофренії, депресія за різними даними виявляється в 7-70% випадків. Великий розбіг по цифрах. Тому, перш, ніж починати лікування, слід поставити точний діагноз.

Якщо депресія спровокована соціальними факторами, то в роботу вступає психотерапевт. Такі розлади не потребують медикаментозного лікування. Якщо ж в анамнезі хворого зустрічаються захворювання психіки, то, перш за все потрібно стабілізувати клієнта. І тут без медикаментів не обійтися.

Чому психологічний центр в Івано-Франківську

У нашому психологічному центрі працюють як психологи і психтерапевти, так і психіатр. Приватний психіатр в Івано-Франківську приймає повністю анонімно. Інформація про вас не передається в треті руки.

Тільки ви будете знати про те, що з вами відбувається. У більшості випадків ваш стан можна стабілізувати, щоб ви могли жити повноцінним життям. Це не стосується важких станів, коли потрібне лікування в стаціонарі.

Інформація для родичів клієнтів

Якщо ви знаєте, що у когось з членів вашої сім’ї є проблеми з душевними розладами, і ви не бажаєте звертатися за допомогою до держави – ми її надамо.

Психічні захворювання можуть бути як спадковими, так і набутими. Якщо ви знаєте, що в роду були хвороби душевного характеру, то не потрібно панікувати. Ваше завдання своєчасно проходити діагностику у приватного психіатра в Івано-Франківську, щоб вжити заходів як умога раніше.

Всім відомо, що найкраще лікування – це профілактика. Зміни в поведінці у вашої близької людини, втрата пам’яті, поява різних симптомів, що свідчать про психічне захворювання – привід звернутися до лікаря. Вчасно вжиті заходи значно полегшать подальше лікування будь-яких хвороб. Ви можете записатися на консультацію онлайн або по телефонах, вказаних на сайті. Не чекайте, коли хвороба зі стадії ремісії піде в важку фазу – телефонуйте.

  Записатися до спеціаліста


  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе