Сервис обратного звонка RedConnect
Close

Кому може знадобитися консультація психолога онлайн

Сучасний світ дає широкі можливості для спілкування. Ви можете жити в одній країні світу, а спілкуватися з вашим психологом в іншій країні. Зараз, коли відкриті кордони, ми можемо подорожувати абсолютно вільно. Але якщо у нас виникають проблеми у дорозі, то краще за все звернутися за допомогою до тієї людини, яка знає про вас все. У деяких випадках немає можливості потрапити на очний прийом до психотерапевта, і ці причини ви виправити не можете, так як від вас вони не залежать. Наприклад, посилиний карантин в країні – це вагома причина спілкуватися з психотерапевтом онлайн. Заробітчани. Це категорія людей, які більшу частину часу працюють в чужій країні, по кілька місяців не бачать дітей, батьків, дружин і чоловіків. Найчастіше, робота проходить вкрай напружено, з мінімальною кількістю вихідних. Людина вимотується не тільки фізично, але морально. У деяких “ламається” психіка, на поверхню вилазять хвороби, про які раніше й не підозрював.

психолог онлайн

Психолог онлайн допоможе впоратися з ситуацією, а ви зрозумієте, як вам жити і працювати далі. Причини, за якими ви не можете прийти до психолога на особисту зустріч, можуть бути абсолютно різними. Тому, в нашому психологічному центрі діє послуга «Прийом психолога онлайн». Як проводиться онлайн зустріч
 1. Ви телефонуєте нам, і ми домовляємося на певний час, в яке ми виходимо на зв’язок.
 2. Ми спілкуємося так само, як і спілкувалися б при особистій зустрічі. Вам нічого не повинно заважати або відволікати від прийому. На зустрічі, якщо ви консультуєтеся з особистих питань – ви повинні бути одні.
 3. На консультації онлайн з сімейним психологом, ви присутні з партнером, але будь ласка, відведіть дітей в іншу кімнату і попросіть батьків, якщо ви живете разом з ними, не заважати вам.
 4. Консультація психолога онлайн – це повноцінна консультація, під час якої з вами працює психотерапевт. Тому, ви не готуєте їжу в цей час, не займаєтеся прибиранням квартири і не вигулюєте собаку. Якщо ви хочете отримати допомогу, то ви повністю присвячуєте свій час зустрічі.
 5. Ми можемо проводити спілкування в режимі онлайн через зручний для вас меседжер – зум, вайбер, телеграм або фейсбук. Для спілкування вам знадобиться інтернет з хорошою швидкістю і відеокамера в комп’ютері або смартфоні, через яку і буде вестися консультація.

На які теми веде консультацію психолог онлайн в Україні

Консультація онлайн відрізняється лише тим, що ви не присутні з психотерапевтом на одній території. Ви можете звернутися:
 • до сімейного психолога;
 • дитячого психолога;
 • психотерапевта.
Якщо вам не призначена зустріч, але у вас критична ситуація, ви можете зв’язатися з нами, ми можемо призначити онлайн консультацію. Іноді депресії, панічні атаки, страх перед майбутньою зустріччю можуть зажадати термінового втручання психотерапевта. В такому випадку, найзручніше проводити онлайн консультацію, тому що час, який, забере у вас переїзд, може бути критичним. Безліч питань, на які ви не можете відповісти самостійно, можуть вирішуватися набагато простіше, ніж ви думаєте. Що ви візьмете з консультацій? Перш за все, ви зрозумієте, в чому криється корінь ваших проблем. Для того, щоб знайти причину, нам доведеться попрацювати з вами, зрозуміти, що ви переживаєте, що ви робите, щоб впорається з цим. З чим ми працюємо Проблеми, які ми перерахували нижче, не всі, з якими ми працюємо. Але вони найпоширеніші, і частіше за все, їх коріння тягнутися з дитинства і юності. Тому, не має значення, скільки вам років, важливо лише те, що ви хочете отримати свободу вибору і жити повноцінним життям, позбувшись від них.
 1. Проблеми самопізнання і прийняття себе. Низька самооцінка.
 2. Розставання, самотність, важкі любовні відносини.
 3. Депресії, психосоматика, втрата сенсу життя.
 4. Ігрова залежність як у підлітків, так і дорослих.

Ще трохи про проблеми

Психосоматика. Кожен з нас знає, що це таке, просто в одних це проявляється страхом перед стоматологом, а у інших – серцевим нападом. Так що це за хвороба? Буває таке, що людину від певної хвороби лікують лікарськими препаратами, які повинні на 100% допомогти. Але одужання не настає, а проблема навпаки посилюється. У таких випадках кажуть, що людина сама не хоче вилікуватися. Як таке можливо? Хвороба – це всього лише сигнал, який змушує нас замислитися, а чи все ми робимо правильно?
Найпростіший приклад: Дитина не вивчила уроки і не бажає йти в школу. У неї може піднятися температура, з’явиться кашель, вона буде млявою. І це цілком реальні симптоми, які викликав її мозок. Лікувати кашель, звичайно, доведеться теплим чаєм і так далі. Але хвороба відступить набагато швидше, якщо провести з дитиною розмову в правильному руслі. Дитячий психолог онлайн може впоратися з більшістю дитячих психосоматичних розладів.

Інший приклад

Один з родичів потрапляє в лікарню. У цей момент навколо нього збираються всі родичі, він отримує турботу, яку не отримував раніше. Не повірите, але відсутність уваги з боку близьких, нерідко призводить до інфарктів у фізично здорових людей. У таких випадках допоможе психолог онлайн, так як консультацію клієнта можна провести в будь-якому зручному для нього місці, навіть якщо він знаходиться в лікарні. Йому потрібна не тільки допомога близьких, але і підтримка психолога. Ті методи, які практикують наші психотерапевти, засновані на правильному прийнятті себе. Ви не можете вплинути на ситуацію, на поведінку та слова інших людей. Але ви можете розібратися в собі і прийняти будь-яку ситуацію правильно або з меншим болем. В якій би країні світу ви не знаходилися, ми надамо вам психологічну допомогу прямо зараз, якщо ви зв’яжетеся з нами. Вам просто потрібно перемогти свій страх і зателефонувати нам. Якщо ви сумніваєтеся в чомусь, подивіться відгуки на нашому сайті. Це реальні відгуки від реальних людей, які отримали допомогу наших психотерапевтів.

  Записатися до спеціаліста

  Scroll Up
  Відчуй себе