Відчуй себе

Психолог Богдана Труханівська

Богдана Волос

Теми з якими працюю:

 1. Формування особистих кордонів;
 2. Низька самооцінка;
 3. Стосунки батьків/дітей;
 4. Панічні атаки;
 5. Робота зі снами;
 6. Розлади харчової поведінки;
 7. Особистісні кризи;
 8. Алекситимія.

Вітання! Я Богдана, психолог, кандидат у психотерапевти, працюю у напрямку гешталь-терапії. Люблю свій фах, вважаю його покликанням. Маю базову освіту психолога, з 2020 року навчаюсь в Українському психотерапевтичному університеті, а з 2021 року учасниця Буковинського проекту групової психотерапії.

Щодня поповнюю свої знання, слухаю лекції, беру участь у конференціях,  адже прагну допомагати Вам якісно. У рамках навчання мала нагоду переймати знання від закордонних науковців: Марка Солмза, Пітера Філіппсона, Сальваторе Джакомуцці, Міка Купера.

Чи відчуваєте себе автором власного життя? Чи знайоме відчуття, ніби Ви заручник обставин і не в силах що-небудь змінити?

 

Маю практичний досвід завдяки волонтерській  діяльності у: Міському центрі соціальних служб м. Івано-Франківськ (2005 р.); Психологічній службі ЛНУ ім. І. Франка (2022 р.) та у Центрі психологічної допомоги    м. Івано-Франківськ де зокрема надавала допомогу ВПО (2022 р.).

Проходжу особисту терапію, аби у практиці, разом з Вами створювати найекологічніші міжособистісні відносини, які можуть бути. Як наслідок власної терапії відчуваю якісні зміни у своєму житті. Буду надійним провідником на шляху пізнання та прийняття себе, адже бачу в кожній людині унікальну історію взаємодії зі світом. Працюю згідно з етичним кодексом Української Спілки Психотерапевтів.

  Записатися до спеціаліста


  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе