Сервис обратного звонка RedConnect
Close

Що таке психотерапія

Що таке психотерапія? Це можливість через діалог пізнати себе, та навчитись сприймати себе вільною та щасливою людиною.

Кому потрібна психотерапія

Якщо ви бажаєте бути вільною та щасливою людиною, але вам заважають проблеми, то ваш шлях до свободи, це психотерапія.  

Ви можете отримати увесь спектр консультацій, які вплинуть на ваше розуміння себе та оточуючих, покращити сімейні стосунки та зрозуміти вашу дитину.

Важливо те, які емоції ви відчуваєте

Психотерапевт буде працювати з тими емоціями, які ви можете показати. Якщо ви не готові говорити про свої страхи, гнів, сором – то ніхто вас до цього не змусить. 

Але ви повинні пам’ятати, що доки ви не зможете прийняти все те, що вас турбує, ви не зможете отримати допомогу.

 

Психотерапія – як все проходить

Сеанси психотерапії потрібні для того, щоб клієнт отримав всі відповіді на свої питання. Для цього потрібно зрозуміти:

  • в наслідок чого виникає реакція клієнта, в яку мить, та чому саме зараз;
  • чому саме цей симптом супроводжує реакцію.

Якщо ви ніколи про них нікому не розповідали, то це зовсім не означає, що це важко. Але це залежить саме від вас – наважитеся ви чи ні.

Якщо зважились — розповідайте про всі почуття, навіть, якщо вони негативні. Якщо вам не комфортно з психотерапевтом, ви маєте йому про це сказати: щось вас ображає, або ви не можете почуватися спокійно, та інше.

Саме на перших трьох зустрічах ви зможете вирішити – потрібна вам психотерапія чи ні. Також за цей час ви відчуєте чи саме цей спеціаліст підходить вам, чи комфортно вам з ним.

Психотерапія пробуджує різні почуття. Після зустрічі не плануйте жодних справ – прогуляйтеся по парку, побудьте на самоті, вам потрібно заспокоїти пробудженні на сеансі почуття та дати собі час на роздуми.

Ви достатньо довго переживали одні почуття, а зараз ви відчуваєте зміни. Ваш мозок може чинити опір позитивним змінам. Ви вважаєте, що вам вже не потрібна консультація?

Вам потрібно прийти на зустріч обов’язково, та розповісти про свої почуття. Про те, що вже не хочете ходити. Щоб все, що було зроблене до цього дня, не було втрачено.

Результат залежить від багатьох обставин та індивідуальних особливостей. Але перші результати ви можете відчути вже після десятьох зустрічей з психотерапевтом. Залежно від ситуації вони можуть тривати до 6 місяців раз на тиждень.

Якщо ви вирішили припинити зустрічі, ви повинні прийти на останню, тому що це вкрай важливо саме для вас. Ви повинні підвести всі підсумки, тому що ваш мозок буде завжди звертатися до цього, як до незакінченої справи, і це буде вас турбувати.

Індивідуальна робота з клієнтом

Анонімно та конфіденційно

Для того, щоб ви могли спокійно обговорювати ваші проблеми, в тому числі тих, що стосуються інших людей та ситуацій, яких ви соромитесь з різних причин, ми гарантуємо повну конфіденційність. Все, що ви розповідаєте в кабінеті психотерапевта та спілкуючись з психологом онлайн, не буде доведено до третіх осіб.

Якщо ваш випадок є складним и потребує допомоги інших спеціалістів, то всі факти, які ви обговорювали з терапевтом, повинні бути закамуфльовані та невпізнанні.

Коли психотерапевт має повідомити органи влади

Якщо клієнт є учасником кримінальних подій, та скоїв тяжкий злочин, який попадає під кримінальну відповідальність, психотерапевт має повідомляти офіційні органи.

Все про зустріч

Як проходить зустріч

Якщо зустріч відбувається очно, то вона проходить у кабінеті, де клієнт зможе почуватися затишно. Психолог має вислухати, може ставити якісь важливі питання, але не може давати будь-яких порад. Рішення приймає сам клієнт. Психолог може рекомендувати літературу, книги, або спеціальні матеріали по темі. Головна задача психотерапевта допомогти клієнту знайти свій шлях і свої рішення.

Скільки триває зустріч

Одна зустріч раз на тиждень триває 50 хвилин. Бувають виключення і зустріч може бути 2 рази на тиждень, на початку терапії. В деяких випадках консультація може тривати 80 хвилин, наприклад, якщо це перша сімейна консультація.

Якщо я запізнюсь

Якщо ви запізнюєтеся на зустріч, то консультацію на цей час не подовжать. При виникненні форс-мажорів, ви маєте повідомити вашого психотерапевта про запізнення чи пропуск зустрічі. Консультація відміняється за добу, в іншому випадку ви оплачуєте повну вартість зустрічі.

Якщо ви за кордоном

 Зустріч з вашим психотерапевтом онлайн має такі ж наслідки, якби ви зустрічалися віч на віч. Але ви маєте подбати про те, щоб ви були в кімнаті наодинці, та вам ніхто не заважав вести приватну бесіду з вашим консультантом.

Етичні стандарти

Ми користуємося світовими стандартами з етики психотерапії. Ви завжди можете переглянути їх на нашому сайті.

Коли психотерапевт не має консультувати

Психотерапевт не має консультувати клієнта, з яким він знаходиться в дружних, сімейних або професійних відносинах.

Психотерапевт не має вступати в сексуальний чи емоційний зв’язок зі своїми клієнтами.

В своїй роботі психолог має користуватися принципами, які не шкодять клієнту.

Scroll Up
Відчуй себе