Відчуй себе

Психодіагностика в Івано-Франківську

Для того щоб розібратися в собі, ми йдемо до психолога. Але найперший етап, який доведеться пройти – психодіагностика. Вона дозволить виявити наші риси характеру, схильності, швидкість прийняття інформації та багато іншого, з чим потім можна буде працювати психологу.

Кожна людина народжується, розвивається, виховується у певних умовах. У Вас є сім’я, вчителі, друзі, авторитетні та важливі люди. Простіше кажучи, ваше оточення впливає на вашу психіку. Шлях, яким розвивається особистість визначає те, як ви думаєте, як відчуваєте, як поводитися. Проте, майже всі люди у житті переживають різного роду стресові ситуації. Ці події по-своєму впливають на ті ж думки, емоції та поведінку, а часто і фізіологічні процеси в організмі.

психодіагностика івано франківськ

Тож, як знайти людину, яка допоможе розібратися з вашими проблемами, визначити вірний шлях у проживанні стресової ситуації?

Відповідь може надати наш психологічний центр. Ми гарантуємо, у першу чергу, якісну психологічну діагностику. Це важливий етап роботи психолога-консультанта, психотерапевта та психіатра. Отже, значення слова психодіагностика родом із Греції означає – «розпізнавати душі». У сучасному світі психології поняття «душі» є значно більшим.

Що ми пропонуємо

 1. Діагностику процесів мислення (спосіб мислення, його особливість часто впливає на якість життя). Працівники центру будуть опиратися та враховувати тип вашого мислення.
 2. Діагностику уваги, пам’яті та наявного виснаження. Під час роботи психологу, психотерапевту та психіатру важливо знати причину частої та тривалої втомлюваності. Можливо, у Вашому житті багато стресів, чи проблем і це впливає на Ваш стан, а можливо, Ви перенесли травми голови, чи різного роду соматичні захворювання.
 3. Визначення рівня інтелекту – важливе для клієнтів, які відмічають зниження пізнавальних процесів (пам’ять, увага, мислення, уява, сприйняття світу) у близьких чи рідних. Також наш центр надає послуги з визначення рівня деменції.
 4. Дослідження емоційно-вольової сфери. Ми, люди, живемо і діємо у світі (працюємо, відпочиваємо, формуємо відносини, руйнуємо їх, тощо), пізнаємо його. Іноді ми своїми емоціями впливаємо на оточення, іноді навпаки. Емоції є ситуативними, тобто виникають, у результаті, якихось обставин. Вони можуть бути не завжди позитивними, але часто і надто яскраві (навіть позитивні) емоції призводять до стресу для організму. Визначення тих емоцій, які на момент огляду переживає клієнт є важливим допоміжним ключиком для подальшої психологічної допомоги.

Швидка, вчасна і якісна діагностика – це найшвидший шлях до правильного вибору спеціаліста, який здатен надати своєчасну допомогу.

Психодіагностика для дітей

Ми всі приходимо в цей світ з певним набором здібностей. І від батьків залежить, як ми будемо розвиватися далі. Якщо ви виявите здібності і прагнення вашої дитини якомога раніше, шанси, що ваша дитина буде успішним і щасливим, збільшуються в кілька разів. За допомогою тестів, розроблених вченими в різний час минулого сторіччя, психолог зможе зрозуміти, що турбує вашу дитини, до чого він або вона схильні, а чого слід уникати, як розвинути сильні сторони його особистості.

візуальна психодіагностика

Як часто ви, вже, будучи дорослим, згадували, що ви хотіли займатися музикою, а вас насильно віддали на футбол. Або ви метали танцювати, а вас змушували ходити в шахову секцію? Ви до сих пір мрієте, що будете співати на сцені, але це так і залишається мріями. Тому що вже пізно, час згаяно.Вы счастливы сейчас? Вы делаете то, чего так хотели в жизни?

Психодіагностика допоможе вам вже на ранньому етапі розвитку вашої дитини не допустити тих помилок, які допустили ваші батьки.

Психодіагностика підлітків

Час протесту проти всього світу – найскладніше в нашому житті. Саме в цей період дитина може потрапити під вплив зовсім різних людей. У цей період авторитет батьків падає, з’являється бажання вирватися з під опіки.

Наскільки добре ви знаєте власну дитину?

Далі все залежить від того, як підліток сприймає оточення і себе самого. Психолог за допомогою проведення різних тестів, а також особистого спілкування, виявить проблеми раніше, ніж вони з’являться.

Крім того, за допомогою психодіагностики виявляються сильні сторони підлітка. Куди піти навчатися далі, чим займатися, у чому він може досягти успіху – все це важливі питання, з якими стикається ще незміцнілу свідомість підлітка.

Чи знаєте ви, що неправильно обрана професія може повністю зіпсувати життя вашій дитині?

Перш ніж ви почнете наполягати на тому, що б ваш син пішов вчитися на бухгалтера, пройдіть консультацію у психолога. Можливо, він абсолютно не схильний до цієї професії, а може стати великим письменником.

Чи потрібна психодіагностика дорослим

Без сумніву. Всі ми прийшли з дитинства, притягнувши за собою купу комплексів, проблем і хвороб. У нас втома і депресія, ми кричимо на дітей і сердимося на партнера, незадоволені начальством, зарплатою, посадою, сусідськими дітьми і собакою.

Ми навантажили на свої плечі те, що фізично не можемо тягнути. І при цьому, ми звинувачуємо в своїх бідах всіх оточуючих. Ми починаємо хворіти всіма видами хвороб, тільки тому, що не хочемо йти на роботу.

Ми подаємо на розлучення тому що не закритий тюбик зубної пасти.

Все можна вирішити. Потрібно тільки зрозуміти як. Для того, щоб знайти відправну точку всіх ваших проблем, потрібно зробити перший крок – пройти психодіагностику.

Всі хвороби від голови, крім венеричних- ті від задоволення.

Якщо до вас нагрянула депресія, вам важко вставати вранці, у вас з’явилися страхи, яким то і причини немає – телефонуйте. Іноді потріно лише відпочити, а іноді повністю змінити життя. І тоді ві зрозумієте з відки в вас депресія, панічні атаки, небажання жити. Ваше життя можно врятувати, якщо ви дозволити.

Психодіагностика для HR – фахівців

При прийомі на роботу важливо враховувати психологічні особливості людини. Наприклад, якщо ваша робота має на увазі високу стійкість до стресів, а у вас коліна трясуться від одного виду клієнта, вам така робота не підійде.

Дуже часто претенденти приписують собі якості, якими не володіють. Це може стати проблемою, як для самого працівника, так і для роботодавця.

Завдяки якісному аналізу є можливість уникнути більшість питань, які обов’язково постануть у майбутньому.

Що ми пропонуємо

Пройти психодіагностику в Івано-Франківську можна в нашому центрі. В затишній обстановці ви зможете пройти різні тести, які потім розшифрує психотерапевт.

Ніколи не пізно змінити своє життя. Вам 20, 30, або 60 років – не важливо. Важливе лише ваше бажання змінити життя на найкраще, стати щасливою людиною. Ви зможете розвинути свій інтелект, якщо зрозумієте в якому напрямку вам рухатися далі.

Бувають випадки, коли самостійно не можливо розібратись за напрямками. Тоді вам потрібно звернутися до психотерапевта, який допоможе зрозуміти і прийняти себе.

Візуальна психодіагностика це та сама наука, яка допоможе зробити перший крок до цього. Давайте міняти життя на краще разом! Дзвоніть, записуйтесь на прийом, приходьте о нашого центру зараз. Бо якщо ви це читаєте, ви намагаєтеся вирішити ці питання самостійно.

  Записатися до спеціаліста


  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Відчуй себе