Відчуй себе

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську онлайн

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму – процес тривалий. Людина, яка пила все свідоме життя, рідко готова відмовитися від того, що приносить їй задоволення. Так, алкоголізм – хвороба психологічна. Це одна з найважчих форм залежностей, від якої важко відмовитись самостійно.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську онлайн – шанс допомогти не лише самому алкоголіку кинути пити, а й налагодити життя всіх членів родини.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську – консультація нарколога

Насамперед, варто розуміти, що допомогти кинути пити можна лише тому, хто цього хоче. Коли людина втрачає свій соціальний статус у суспільстві, свою сім’ю, роботу, вона може замислитися над тим, що їй потрібна допомога.

Але як не довести її до такого стану? Як змусити захотіти кинути пити, доки її організм ще працює і є бажання жити? Її потрібно переконати щодо лікування від алкоголізму і зробити це правильно.

Якщо ви намагалися переконати чоловіка відмовитись від алкоголю, ви знаєте, з якими проблемами це пов’язано, і самостійно це зробити вкрай складно. Для того, щоб вам вдалося це зробити, потрібно, щоб сам алкоголік визнав, що у нього проблеми і він хворий.

Чому алкоголік не кидає пити

По-перше, він не визнає себе алкоголіком. Він упевнений, що повністю контролює ситуацію, що йому нічого не загрожує. Він бачить тих, хто спився, валяється під парканами, жодного дня не може прожити без алкоголю. І при цьому він точно впевнений – таким він не стане.

По-друге. Йому добре, коли він вип’є. У нього йдуть усі проблеми, він стає веселим, активним, йому хочеться жити.

Це у вас проблеми, це вам погано:

 • він пропив зарплату чи гроші, які ви збирали на дитину;
 • вам доведеться шукати, за що купити їжу;
 • чим заплатити за квартиру.

Йому під алкоголем байдуже щодо вас. Йому добре, він отримує насолоду.

По-третє. Будь-які звинувачення на свою адресу він сприймає агресивно. Скандали, крики, ваші сльози – все це марно, якщо ви хочете, щоб алкоголік кинув пити. Чим більше ви скандалитимете, тим частіше він напиватиметься.

Лікування алкоголізму – з чого починається

Насамперед, вам потрібно звернутися до спеціаліста нарколога за допомогою. Чому саме вам, а не йому? Тому що йому це не треба. Консультація нарколога у Івано-Франківську відбувається анонімно. Ви можете не говорити ваше ім’я і не називати ім’я чоловіка.

Зв’яжіться з нами у меседжерах

+38 099 056 97 88

+38 096 946 12 26

На прийомі

Практикуючий лікар-нарколог Павлусів Тетяна

Нарколог проведе первинну консультацію, надасть рекомендації, що зробити, щоб чоловік не пив і звернувся по допомогу.

Чи варто умовляти алкоголіка самостійно, не маючи уявлення, як це зробити правильно? Якби це було ефективно, він давно кинув би пити.

Не гайте часу. Алкоголізм – захворювання, яке потребує комплексного підходу та втручання лікаря-нарколога.

Як відбувається консультація нарколога онлайн в Івано-Франківську онлайн

Ви записуєтеся на консультацію до нарколога в Івано-Франківську за телефоном, через вайбер, телеграм або інший меседжер.

 1. Ми погоджуємо час прийому.
 2. Оплачуєте консультацію нарколога.
 3. Зв’язуєтесь онлайн у призначений час.

Консультація нарколога онлайн дає можливість вам бути відкритішими з лікарем, зрозуміти справжні причини, з яких ваш чоловік п’є, допомогти зрозуміти, як зробити так, щоб чоловік перестав пити.

Тільки ви можете направити людину на шлях лікування, поки вона ще не стала овочем. Наслідки алкоголізму страшні, і часом їх виправити неможливо:

 • відмовляє печінка (цироз, гепатит);
 • порушується робота серцево-судинної системи, що призводить до інфарктів та інсультів;
 • відмова сечостатевої системи, хвороби нирок;
 • захворювання органів ШКТ – гастрити, виразки, панкреатит, жовчнокам’яна хвороба та інші.

На тлі абстинентного синдрому розвивається алкогольна шизофренія, алкогольний делірій, у побуті біла горячка, наслідки якої можуть бути непередбачуваними.

Лікування алкоголізму Івано-Франківськ онлайн ціна

Ціна лікування алкоголізму залежить від кількості сеансів, які має пройти залежний. Ми пропонуємо пройти курс лікування алкоголізму від 12 сеансів, у цьому випадку ефект буде більш вираженим.

 1. Ми не вселяємо хворому відчуття відрази до горілки, оскільки це не ефективний спосіб лікування, і допомагає далеко не всім.
 2. Ми не проводимо інших методів кодування.

Лікування алкоголізму проходить за методом 7 кроків – найбільш ефективним та дієвим. За цей час хворий усвідомлює причини, через які він п’є, вчиться жити без спиртного в комфорті з собою та оточуючими.

Ми не проводимо кодування від спиртного, ми позбавляємо людину внутрішніх проблем і страхів, дозволяючи їй рости як особистість. Адже важливо не просто кинути пити, а жити в комфортній тверезості.

Якщо ви хочете допомогти своєму чоловікові кинути пити, телефонуйте. Алкоголізм розвивається швидко, і втрата часу дорівнює смерті. Допоможіть собі зараз. Телефонуйте.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську онлайн проводиться повністю анонімно!

Телефонуйте зараз!

+38 099 056 97 88

+38 096 946 12 26

4.7/5 - (3 votes)
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе