Відчуй себе

Консультація психолога в Коломиї

Консультація психолога в Коломиі

Психологічні проблеми, які можуть заважати вам жити нормальним життям, не знають кордонів. Ви можете спробувати втекти від проблем, але в якому б місті ви не знаходилися, ваш внутрішній світ не зміниться. Якщо ви не впевнені в собі, вас мучить депресія, вигоряння або переслідують страхи, вам потрібна консультація психолога.

У Коломиї є діючі психологи, до яких ви можете звернутися безпосередньо. Але іноді знайти свого психотерапевта, який зрозуміє вас і допоможе, буває дуже складно.

Куди звернутися за консультацією психотерапевта

Центр «Відчуй Себе» знаходиться не в Коломиї, а в самому центрі Івано-Франківська. Ми створили його для того, щоб допомогти всім, кому це потрібно. У центрі ви можете отримати консультацію:

 • дитячого та підліткового психолога;
 • сімейного психолога;
 • індивідуальну консультацію психотерапевта;
 • консультацію лікаря-психіатра.

Таких консультацій може бути декілька, а в деяких випадках ми рекомендуємо купувати сесії курсом: 5, 10, 12. На першій консультації з психологом ви тільки знайомитеся, дивитеся – чи можете ви співпрацювати з цим фахівцем, чи комфортно вам.

Психотерапевт теж оцінює ситуацію, і вирішує, чи може він вам допомогти. У деяких випадках він може порекомендувати консультацію іншого фахівця.

Для того, щоб вам не довелося витрачати час на поїздки в інше місто, ви можете домовитися про проведення онлайн консультацій з психотерапевтом в Коломиї. Ви будете перебувати вдома, і вам буде потрібно всього лише:

 • затишне місце;
 • інтернет зв’язок по телефону, комп’ютер або через планшет.

Таким чином, ви економите час і гроші на поїздку, отримуючи консультацію психолога в Коломиї онлайн.

Чому психологічний центр Відчуй Себе

Коли ви вибираєте фахівця, дуже важливо знайти саме того, з ким вам буде легко працювати. Крім того, психолог повинен мати право на роботу за фахом. Для того, щоб переконатися в професіоналізмі наших співробітників, вам не обов’язково далеко їхати: всі дипломи представлені на сайті.

Ще один момент – відгуки про психологів Відчуй Себе. Ви можете їх прочитати тут. Також ви можете знайти схожу проблему, і зрозуміти, до якого психотерапевта звернутися.

Консультація приватного психіатра Коломия

Приватна консультація психіатра дає можливість отримати відповіді на різні питання. У центрі «Відчуй Себе»  приймає онлай і офлайн психіатр, який працює не тільки з шизофренією, хворобою Альцгеймера, та іншими органічними порушеннями. Ви можете звернутися до психіатра, якщо вас турбує харчова залежність, клінічна депресія, панічні атаки, тривожність та інші проблеми, які вимагають медикаментозної терапії.

На відміну від більшості послуг в інших центрах, психіатр у «Відчуй Себе»  не просто робить призначення медпрепаратів, а ще й коригує їх протягом місяця.

Як ми працюємо з дітьми і підлітками

Важлива особливість. Консультація психолога для дітей до 8 років проводиться тільки очно. Якщо ви проживаєте в Коломиї, то вам доведеться приїжджати на консультацію особисто.

Діти старше 8 років легше спілкуються онлайн. Коли переходити на такі зустрічі по телефону – ви можете обговорити з вашим психологом.

Консультація психолога для підлітків – окрема велика тема. Найчастіше за нею звертаються батьки, які перестали знаходити спільну мову зі своїми дітьми. У цьому випадку, ви можете отримати консультацію психолога в Коломиї, не виходячи з дому. Записатися на консультацію можна за телефонами, вказаними на сайті.

Коломия – невелике місто. Для більшості людей звернення до психолога все ще під забороною. Ми поки не звикли дбати про свій емоційний стан. Тому, вибираючи консультацію психотерапевта в іншому місті, ви обмежуєте себе від чуток або пліток, які будуть вам заважати відновити емоційне здоров’я.

Консультація сімейного психолога – можливість відновити відносини в парі, уникнути конфліктів або розлучення, зрозуміти, що заважає вам у відносинах. У психологічному центрі «Відчуй Себе» ви можете отримати консультацію ко-терапевта. Це означає, що з вами, як з парою буде працювати два терапевта одночасно.

Початкова консультація обов’язково проводиться в центрі, і тільки потім ви зможете перейти на онлайн спілкування, якщо вам це буде потрібно.

Як отримати консультацію психолога, якщо ви проживаєте в місті Коломия

Для того щоб отримати консультацію психолога, вам потрібно записатися на прийом.

 1. Зателефонуйте і узгодьте час з адміністратором.
 2. Під час телефонної розмови, ви можете вказати, які проблеми вас хвилюють, і адміністратор порадить, до якого терапевта вам звернутися.
 3. Обов’язково приходьте вчасно! Якщо ви купили сесію, але забули про час, гроші за прийом не повертаються.
 4. Якщо у вас є вагомі причини, за якими ви не можете приїхати на консультацію, ви повинні попередити адміністратора або вашого психотерапевта.
 5. Ви можете перенести сесію за 24 години до прийому.
 6. Ви можете перенести консультацію з психотерапевтом в онлайн режим, якщо виникли обставини, за якими ви не можете особисто бути присутнім на сеансі.

Телефонуйте зараз. Не залишаєте ваші емоційні проблеми без нагляду. Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви вже шукайте того, хто може вам допомогти. Телефонуйте зараз. Ми на зв’язку.

Оцініть цю сторінку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе