Відчуй себе

Як обрати психолога для себе або для дитини

як обрати психолога

Давайте відразу поставимо всі крапки на «і». Психолог – не чарівник, і чекати від нього дива не варто. Робота з психологом, це, перш за все, робота над собою. І якщо ви хочете поліпшити якість свого життя, то ви вибрали правильний шлях, звернувшись до психотерапевта. Як обрати психолога, щоб його або її консультації вам допомогли?

Визначтеся з вашими бажаннями

  1. Сімейні проблеми вирішує сімейний психолог. Якщо у вас складні стосунки з чоловіком або дружиною, то цей ваш варіант. Якщо ж ви не можете вирішити проблеми з батьками, то сімейний психолог вам тут не дуже і допоможе. Тому що він вирішує інші завдання. Вам потрібно звертатися за індивідуальною консультацією. Але пам’ятайте – ваших батьків психолог не змінить. Тому що не можна змінити нікого, крім свого ставлення до них.
  2. Проблеми з дітьми та підлітками – це до підліткового або дитячого психолога. Психотерапевт зможе виявити проблеми, допомогти пройти через перехідний період дорослішання, налагодити ваші відносини з дітьми. І тут вам теж доведеться працювати над собою.
  3. Депресія, панічні атаки, невпевненість в собі, різні емоційні розлади – це по частині психотерапевта. На питання – коли мені очікувати результату, ви відповіді не отримаєте. Якщо, звичайно, не потрапили до рук шарлатанів.

Все залежить від того, наскільки ви готові приймати факти, переоцінювати ситуацію і взагалі, працювати над своїми страхами і залежностями. І ось тут головне, як обирати психолога, щоб результат був.

Перша консультація

Ви записуєтеся на прийом до психотерапевта, на що звернути увагу?

  1. Психолог повинен мати профільну освіту, а не просто курси, куплені в інтернеті. Підтвердити кваліфікацію можуть дипломи спеціального зразка.
  2. Психотерапевт вчиться постійно. Запитайте психолога, коли він останній раз відвідував курси? Якщо три роки тому, то навряд чи вам варто з ним зв’язуватися.
  3. Вам повинно бути максимально комфортно спілкуватися з людиною, до якої ви прийшли на прийом. Якщо зв’язок з перших відвідин не встановлений, та й вам просто не подобається людина – це не ваш психолог.

Ми всі люди, зі своїми поглядами на життя, зі своїми усталеними традиціями і рефлексами. Якщо ви готові міняти ваше життя в кращу сторону, то вибирати психолога вам доведеться ретельно.

Соціальні мережі і сайти психологів

Як обрати психолога на сайті або в соціальних мережах? Дивіться уважно на пости. Наскільки тон психотерапевта відповідає вашому внутрішньому «Я»? Якщо все, що написано на сайті та в особистому блозі, заперечує вашому розумінню, то вам потрібно шукати іншого терапевта.

Відгуки про психологів

Зазвичай відгуки допомагають вибрати психолога для себе або дітей. Знайти сьогодні чесні відгуки можна на профільних сайтах, і ви зможе знайти відповіді на питання, як обрати психолога для себе. Взагалі, відрізнити реальний відгук від сфабрикованої дуже просто: це не можна пояснити, але повірте, ви це відчуєте.

На нашому сайті всі відгуки реальні. Всі психотерапевти працюють по багато років, і відгуки про них ви легко знайдете в інтернеті.

Як обирати психолога на сайті

Зайдіть на сторінку наших консультантів. Як відомо, ми дивимося спочатку на людину зовні, оцінюємо – підходить чи ні.

У кожного нашого терапевта є своя сторінка на сайті, яка допоможе вам з тим як обирати психолога. Ви можете дізнатися достатньо інформації, щоб зрозуміти, якого і як вибирати психолога для себе.

Кожна сторінка містить всю необхідну офіційну інформацію, необхідну для вибору.

Коротка біографія може резонувати з вашими інтересами чи ні. Якщо ви не готові вибирати самостійно – телефонуйте нам.

  • Ми вислухаємо ваші проблеми.
  • Визначимося з тим, хто вам може допомогти їх вирішити.
  • Проведемо першу консультацію з психологом і призначимо наступні.

Психолога можна обрати і за рекомендацією сусідів, друзів, знайомих. Сарафанне радіо працює швидко і надійно. Але пам’ятайте, що вам може не підійти з різних причин людина, якій ви збираєтеся довірити всі ваші найстрашніші таємниці і переживання.

Якщо вас щось бентежить, проговоріть психологу, що вас не влаштовує у ваших зустрічах і тоді разом спробуєте, щось змінити. А якщо не вийде, психолог вам допоможе у виборі іншого спеціаліста. У нашому психологічному центрі ви можете вибрати будь-якого консультанта по вашій проблемі прямо зараз.

Важливо!

Всі ваші конфіденційні дані залишаються в стінах кабінету.

Ми не розголошуємо ніякої інформації, якщо вона не є кримінальною і не потрапляє під статті кримінального кодексу.

Ми не розголошуємо батькам підлітків ніякої інформації, якою дитина поділилася в кабінеті. Ми можемо допомогти налагодити відносини дітей і батьків, тільки дотримуючись правил і етичного кодексу.

Телефонуйте нам зараз! Ми допоможемо вам підібрати фахівця, виходячи з вашої ситуації.

5/5 - (10 votes)
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе