Відчуй себе

Що робити коли зраджує чоловік

що робити коли зраджує чоловік

Всі знають, що жінка, якій зраджує чоловік, дізнається про це останньою. Так вже виходить. І це завжди стає страшним ударом. Що робити коли зраджує чоловік?

Перш за все, падає самооцінка. Ми одразу ж шукаємо недоліки в собі, та кращі риси у суперниці. Згадавши свій вік, ми впадаємо в депресію, настрій падає нижче плінтуса, тому що вік – це перше, що нам приходить на ум.

Що робимо? Звертаємося до дзеркала. Так, пару нових зморшок, пасмо сивини, і ми давно не були у перукаря. Але бажання йти до нього немає. Тому що нас образили. В нас істерика, яка провокує депресію.

Так, є жінки, які здатні відразу зібрати речі і виставити його за поріг. Або зібрати свої речі і піти, куди очі дивляться. Але ж ми не можемо, правда? У нас діти, сім’я, загальний побут. Та й не хочемо ми розлучення. Ми хочемо, як раніше.

А як було раніше?

Ви в домашніх тапочках і запраному халаті. Сексу не було вже місяці два, а він і не наполягав. Ви забули, коли відпочивали разом у вихідні, тому що у вас дача, прополка, збір врожаю. А ввечері треба підготуватися до контрольної з фізики зі старшим сином, а молодшому допомогти з малюванням. І ви ще питаєте, що робити коли зраджує чоловік?

І ви однією рукою смажите картоплю, інший перевіряєте домашні завдання. А потім ви падаєте перед телевізором, і засинаєте під безглуздий фільм. І то, якщо у вас немає домашньої худоби і не потрібно ще, і його погодувати, прибрати в хліві.

Можливі різні варіанти такого минулого. У вас в обох може бути солідна робота і не бути дітей. Ви приходите пізно, у вас немає сил зібратися, і приготувати їжу. А благовірний вам в цьому нітрохи не допомагає. І ви ненавидите чоловіка, ненавидите свою роботу, і готові самі відправити його до коханки, тільки щоб він від вас відстав.

До чого я все це веду? До того, що вам треба кинути роботу або господарство, і загрузнути в пилу, і цвілі? Ні. Вам потрібно зайнятися собою. Я зараз не про перукаря або манікюрницю, ні про походах по магазинах шмоток, і навіть не про театр, як про духовний розвиток. Я говорю про ваш психологічний стан.

Що ви отримуєте натомість, коли падаєте втомлена на подушку і ненавидите не тільки чоловіка, але і своє власне життя?

Нічого, крім ненависті. А знаєте, чому? Тому що ви себе не любите. А людину, яка себе не любить, і ніхто інший не полюбить.

Дівчатка, дівчата і жінки – ви ніколи не зможете змінити чоловіка. Ви можете змінити тільки себе. І це найголовніше.

Що потрібно зробити, якщо чоловік вам зраджує – поговоримо про здоровий егоїзм

В першу чергу зрозуміти, що його ви змінити не зможете. Тому, займіться собою. Не пошуком своїх недоліків, копирсання ран і виставленням свого горя на показ, а собою коханою.

Деякі психолог радять сходити до подруги, посидіти з нею і з пляшкою вина. Розслабитися, так би мовити. Такий варіант має місце бути тільки в тому випадку, якщо ваша подруга вміє слухати мовчки, а не давати поради.

Однак такий варіант дуже суперечливий і навряд чи він вам не допоможе.

Чому?

Тому що алкоголь ніколи не допомагає, це, по-перше. А по-друге, ви все одно почуєте абсолютно безглузді, а іноді, навіть, шкідливі, поради.

Ми всі історії пропускаємо через себе. Якщо подруга розлучилися, то порадить вам зробити так само. Якщо вона терпить побої від чоловіка, то і вам буде радити – терпи. Все залежить від світогляду, досвіду, характеру.

Тому, скасовуємо похід до подруги і набираємо номер психолога. Чому? Тому що психолог допоможе вам розібратися з вашою проблемою. Ви зрозумієте, як вам треба чинити далі.

Поговорити з чоловіком чи ні

Ах, як же хочеться запустити в нього віником, каструлею, або, на худий кінець, тапком. Правда? Ви злі, енергія і образа кипить. Яка вийде розмова?

Швидше за все, нічого ви цією розмовою не доб’єтеся. Ви будете виливати один на одного образи, істерити і злитися, навіть якщо ви сама врівноважена жінка в світі.

Розмову можливо і доведеться провести. Але перш за все, охолоньте. Поки ви будете остигати, ви вирішите, як жити далі. Заради чого ви збираєтеся вести цю розмову? Якщо ви хочете звинуватити його в зраді, то, що буде далі?

 1. Варіант перший. Він збирає речі і йде.
 2. Варіант другий. Ви збираєте речі і йдете.
 3. Варіант третій. Ви все йому пробачили і він залишається.
 4. Варіант четвертий. Ви не пробачили, але він залишається. Тому що у вас діти, побут, сім’я. І мама розлучатися не велить.

Так ось, перш ніж розмовляти, подумайте про те, чого ви насправді хочете. І підготуйтеся до розмови предметно. Випийте заспокійливого, а краще – зателефонуйте вашому психологу. Шансів на те, що розмова пройде в потрібному саме вам руслі, набагато більше.

Адже коли ви збираєтеся звинуватити його в зраді, ви перед собою ставите свої цілі. Так обдумайте їх гарненько.

Розлучитися на час чи ні

Як варіант, розлука не на тривалий час може допомогти. Але ви ж боїтеся, що чоловік тільки зрадіє своїй відпустці від вас. В такому випадку у мене до вас питання – а навіщо вам чоловік, який вас не любить і якому в принципі потрібно від вас відпочивати? Якщо ви готові жити з людиною, яка вас не любить, ви повинні прийняти і його зраду. Що вам потрібно робити, якщо чоловік зраджує, та чи корисна відстань?

Коли корисно тимчасове розлучення?

 1. Вам потрібно подумати про те, чи хочете ви залишатися з чоловіком і далі.
 2. Йому потрібно зрозуміти, чи хоче він жити з вами.
 3. Чи можете ви жити окремо, і що вас взагалі пов’язувало?

Відкрию один невеликий секрет. Для того щоб бути щасливою, деяким жінкам взагалі заміж виходити не потрібно. Так, їм потрібен партнер для сексу, і якщо зустрінеться людина, з яким вони зможуть жити довго і щасливо, вони від нього не відмовляться.

 1. Триматися за чоловіка, тільки тому, що так прийнято – вони не будуть.
 2. Вони можуть забезпечити себе самі, тому допомога не потрібна.
 3. Діти можуть бачити свого батька навіть частіше, ніж коли жили в сім’ї. Раніше батька ніколи не було вдома, а живучи на відстані, він сам хоче бачити дітей частіше.
 4. Ви готові надати йому повну свободу дій або ви впевнені, що він «приползет на колінах і благатиме про прощення»?
 5. Ви можете бути впевнені в будь-якому результаті, але це не означає, що буде саме так.

Всі сім’ї щасливі однаково, а нещасливі по-своєму. Тому, перш ніж зробити щось, що призведе до незворотних наслідків, йдіть до психолога.

І ще. Вам поки потрібен не сімейний психолог, а індивідуальний. Сімейний психолог потрібен тоді, коли треба налагодити відносини в родині. Зараз такий фахівець потрібен особисто вам, щоб ви підняли свою самооцінку, зрозуміли, чого хочете від життя, і, нарешті, позбулися комплексів.

Тому що потім, коли ви зрозумієте, що стали кращою копією себе, ви самі вирішите, як вам варто будувати своє життя. Погляньте на ситуацію з боку і зрозумієте, чи потрібно повертати чоловіка, прощати його зради, і взагалі, чи потрібен вам саме ця людина?

Отже, відповідь на питання: «Що робити, якщо зраджує чоловік». Читаємо уважно!

 1. Займіться собою. Почніть з того, що ви повинні полюбити себе, і перестати звинувачувати себе в його зради.
 2. Позбавтеся комплексів – вони вам заважають жити щасливо.
 3. Перестаньте виконувати його роботу по дому, дайте собі час на те, щоб відпочивати.
 4. Не слухайте його звинувачення. Саме так найчастіше надходить людина, яка виннна – ​​звинувачує іншого.
 5. Охолоньте, перш ніж розмови розмовляти.
 6. Мама, звичайно, відмінний порадник. Але ваше життя – не її. І не мамі потім жити з її рішеннями, а вам.

Ідіть до психолога, розбирайтеся в себе, зрозумійте, що ви хочете. Тільки зрозумівши, що вам приносить задоволення і приносить щастя, ви зможете вирішити, як поводитися, якщо вам зраджує чоловік і що з цим робити.

4.9/5 - (14 votes)
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе