Відчуй себе

7 порад про те, як стати жертвою і виховати абьюзера

7 порад про те, як стати жертвою і виховати абьюзера

Сьогодні ми поговоримо про те, як стати жертвою і власноруч зробити з нормального чоловіка – маніпулятора. Звичайно, є люди, до яких маніпулятори липнуть самі. Вони знаходять свою жертву за 1000 км, виділяють її з мільйона, і приїжджають до неї в інше місто.

Як створити абьюзера – докладна інструкція

Буває жертва, яку так виховали батьки, або вона перейняла їх сприйняття світу, ввібрала його, і тепер не може вибратися. Буває навпаки – жертва приймає цей стан самостійно. Як стати такою жертвою, щоб зіпсувати собі життя?

Завжди його виправдовуйте

Не важливо, що зробила людина: не прийшла на побачення вчасно або пропала без пояснень на кілька днів. Виправдовуйте її і завжди будьте впевнені в тому, що вона все одно хороша людина.

Чоловік не став говорити, що сталося? Неважливо! Ви вже знайшли для нього масу виправдань. І бачачи це, він буде розуміти, що з вами можна чинити так, і змінюватися йому буде нема чого.

Випив з друзями? Так що тут такого, всі ж п’ють? Часто став випивати, ну у нього ж є виправдання. Навіть коли він вас вдарив, то нічого страшного. Ви ж заслужили!

Якщо ви хочете бути жертвою і виховати абьюзера – це найперший крок до вашого нового життя.

Не майте своєї думки

Це одне з найважливіших умов при вихованні абьюзера. Завжди запитуйте його думку, і обов’язково погоджуйтеся з нєю. Ну не подобається вам його пропозиція, ви хотіли іншого. Але ви все одно погоджуйтеся. Його самооцінка повинна бути на висоті, він завжди правий.

Обираючи сукню, обов’язково запитайте у нього, чи не занадто ви товста в цих квіточках. Або лак для нігтів – чи не занадто ви виглядаєте зухвало.

Ще можна питати поради про те, як нафарбуватися, яка стрижка вам піде більше. Можна питати поради по всіх питаннях, головне, підкреслити свої недоліки і його гідність.

Ви говорили, що вас плаття повнить? Він це запам’ятає, і обов’язково скаже вам про це наступного разу. А ви обов’язково проковтніть образу і знову погодьтеся. І подумайте про те, що ви не гідні такого красеня, і він зійшов до вас по доброті душевній.

Ставте його плани вище своїх

Смотреть футбол

Він завжди правий. Він хоче на футбол, а ви дивитися кіно? Ну, звичайно, ви дістанете з холодильника крижане пиво, чіпси, тараньку. І ви будете дивитися футбол, хоча з великим б задоволенням сходили в кінотеатр.

Ну що в цьому такого? Його бажання завжди важливіші від ваших.

Вам потрібно допомогти батькам по дому. Але у нього свої плани. Ви, з почуттям провини, будете виправдовуватися перед батьками, але підете з ним по його справах.

Ви втомилися після роботи? Та яка різниця! Адже ваш партнер голодний, і вимагає, неодмінно свіжого борщу. Подумаєш, що ви ледве тримаєтеся на ногах! Вам ще посуд перемити, і борщ зварити. Яка різниця, що ви перед цим відпахали 10 годин, а потім бігали по магазинах у пошуках свіжого м’яса на борщ.

Знецінюйте себе і дозволяйте йому це робити

Про знеціненні можна говорити багато і довго. Знецінювати себе, щоб стати жертвою, можна на роботі, з друзями, в сім’ї.

Наприклад, ви отримали нову посаду. Але ж ваш партнер не так успішний як ви. Він же засмутиться, йому буде некомфортно. Щоб підняти його самооцінку, обов’язково скажіть, що ви не гідні цієї посади. Що вона вам дісталася легко, а він / вона, гідні підвищення набагато більше. Особливо, якщо на цю посаду ви претендували обидва.

Ви приготували чудовий обід. Обов’язково поцікавтеся, чи не пересолили ви його? Робіть упор на недоліки, а не на переваги їжі. Обов’язково скажіть, що у вас знову щось пригоріло або недоварилось. Цим ви точно знеціните свою працю. Партнер запам’ятає ваше власне ставлення до себе самої. Тобто що ви безрука і нічого не вмієте.

Не призначайте ціну за свою роботу. Що б ви не зробили, завжди говоріть, що не можете оцінити вашу працю, що у вас все легко вийшло. Тому, скільки заплатите, стільки і добре. Не важливо, що ви ночами сиділи над вишивкою на плаття для сусідки або зробили фотосесію для першокласника знайомого. Важливо, щоб ви виглядали «добре» в очах оточуючих.

Відмовляйтеся від подарунків

Відмовляйтеся від подарунків

Навіщо вам презенти? Коли він дарує вам квіти, обов’язково скажіть, що не варто цього робити. Приймайте їх не з радістю, а зі збентеженням. Покажіть йому, що ви не гідні квітів і подарунків.

А коли він запропонує відпочити на березі Карибського моря, скажіть, що ви готові провести все літо в місті. Або вам вистачить відпочинку на Азовському морі. Адже він же так тяжко працював, і гроші потрібно збирати. Наприклад, на новий гаджет, про який він так мріяв. Або на дорогу іграшку йому в машину.

При цьому обов’язково забудьте про те, що вам просто необхідні нові чоботи. Ви можете змінити блискавку і ще походити в них півроку. Скільки тієї зими!

Більше страху самотності

Страх одиночества

Думайте, що якщо ви будете робити зауваження своєму партнеру, то перестанете його цікавити, і він піде. А як же ви самі? Самотність це жахливо. Як можна жити тільки заради власного задоволення? Треба ж свій час обов’язково витрачати на когось поруч, щоб відчувати себе повноцінною.

Чим більше ви боїтеся зробити зауваження вашому партнеру, тим краще він себе почуває. Не важливо, що вам це заважає жити. Важливо, що добре йому. Адже він чудовий. А якщо ви скажете, що вам не до вподоби те, що він робить, він піде від вас.

Але він швидко знайде партнера, а ви ні. Ви будете все життя дивитися на пари, заздрити їм і жаліти себе.

Якщо він піде, то де ви дістанете гроші на оплату квартири і кредиту? Не важливо, що автомобіль в кредит ви брали на партнера і самі його виплачуєте. Не важливо, що ви вже заробляєте більше, ніж партнер. Ви боїтеся його втратити.

Піддавайтеся на шантаж

Ви не хочете розлучатися, навіть якщо втомилися від відносин. Якщо ви розлучитеся, він стрибне з даху. Ви не можете його не шкодувати, адже він вас так любить.

Він обіцяє опублікувати ваші особисті листи або фото, де ви займаєтеся сексом. Він збирається вибити вам двері, забрати дітей, позбавити житла.

Він обов’язково це зробить. Адже ви вже показали, що готові погодитися навіть на приниження, знецінення. Ви вже стали на ту сходинку, коли ви не розлучитеся з людиною, яка стала вами маніпулювати. І не забудьте її виправдати.

Ці нехитрі правила дозволять зробити з нормальної людини відмінного маніпулятора, а з вас – жертву. Звичайно, існують абьюзери і без вас. Вони десь ходять, і ви обов’язково знайдете, якщо захочете.

А тепер давайте поговоримо серйозно

Прикро і жаль, що є такі прояви поведінки, як жертовність і покірливість. Це не здорова поведінка, але вона зустрічається доволі часто.

Якщо ви впізнали себе, хоча б в одному з пунктів, вам пора міняти погляди на життя. Жертва найчастіше не винна в тому, що поступає саме так, а не інакше. Вона не може зрозуміти, чому партнер, батьки, друзі і роботодавці знущаються над нею. Адже вона до них з усією своєю добротою.

Що не вистачає людині, щоб вийти зі стану жертви? Перш за все, розуміння, що вона в ньому знаходиться. Не завжди легко розібратися з собою, зі своїми страхами і відчуттями, тим більше, якщо зчитана поведінка батьків.

Але зараз вони ні в чому не винні. Зараз потрібно брати себе в руки, звертатися за допомогою до психотерапевта.

Тільки з ним у вас вийтде пройти шлях звільнення. І для цього вам доведеться чимало потрудитися.

  1. Відновити або підняти свою, явно занижену самооцінку.
  2. Зрозуміти, що все у ваших руках.
  3. Прибрати страхи і тривожність.
  4. Навчитися говорити «ні».
  5. Навчитися приймати себе і свої бажання.
  6. Навчиться розлучатися з тими, хто вас принижує.
  7. Не терпіти фізичне насильство над собою.
  8. Не залишатися в співзалежності з людиною, який вас використовує.

Ви народилися для того, щоб бути щасливою, а не для того, щоб бути жертвою абьюзера. Що потрібно? Всього лише задуматися над своїм становищем і захотіти змінити ситуацію на краще.

5/5 - (3 votes)
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе