Відчуй себе

9 причин, які не дозволяють вам бути щасливою людиною

Кожна людина хоче бути щасливою. Однак далеко не у всіх це виходить. І тому є конкретні причини. Саме вони заважають вам насолоджуватися життям в повній мірі.

1. Ви живете за шаблоном ваших батьків.

Навіть якщо вони були щасливі, ваше бачення життя може відрізнятися, як і ваші цілі.

Перестаньте скаржитися і подорослішайте. Почніть брати на себе відповідальність за своє життя. Подякуйте батькам, що вони вас виховали, і поясніть, що тепер будете будувати свою мрію. І вона має право не сходитися з їхнім баченням вашого майбутнього.

2. Друзі, які вас не підтримують.

Ваша мрія і ваші цілі не повинні збігатися з їхніми цілями. Тому що це ваше життя. Як тільки ви почнете будувати щось нове, на вас будуть дивитися косо, тому що ви стали іншою людиною.

Для них дивно бачити, що ви вибиваєтеся з їх кола. Для них дико, що ви вирішили змінитися, що ви вирішили, наприклад, відкрити свій бізнес або змінити роботу.

«У тебе не вийде, ти не знаєш, як це робити».

Будь-яка ваша мета буде знецінюватися, і згодом ви перестанете самі цінувати її. У 99 випадках зі 100, потрапляючи під вплив друзів, людина знову повертається до звичного способу життя. Ви будете шкодувати, що не зробили крок в сторону від думки своїх друзів. Постійно будете думати про те, як ви могли б бути щасливі, але не стали.

Я не кажу про те, що у вас не повинно бути друзів. Зараз у вас те коло спілкування, яке ви збудували самі, і люди, які відносяться до вас так, як ви дозволяєте.

Серед ваших друзів, напевно, є ті, хто може вас підтримати. Такі люди вам дуже потрібні, особливо, якщо ви вирішили змінити життя і стати щасливою людиною. Якщо їх немає, вони з’являться, коли ви зміните своє мислення.

Ідіть від скигліїв. Якщо весь світ проти вас – ви на вірному шляху. Не судіть друзів, а просто обмежте їх вплив на вас.

3. Ви не отримуєте задоволення від своєї роботи.

Якщо ви будете думати тільки про гроші, ви ніколи їх не заробите. Гроші важливі, але є щось більше, ніж гроші. Це той самий кайф, який змушує вас підхоплюватися вранці, щоб продовжити розпочате. Чи не спати до ранку, бо ви не можете відірватися від своєї роботи.

Ви не помічаєте втоми, не бачите часу, тому що вам добре від того, що ви робите. Це не про вашу роботу? Ви так втомилися від неї і ненавидите її?

Досить робити те, що ви не хочете, тільки заради того, щоб заробити грошей! Ваша робота повинна приносити вам задоволення. Тільки тоді ви зможете вибратися з ями і заробити більше.

Якщо ви перебуваєте в режимі виживання, і на даний момент не можете дозволити собі працювати там, де хочете – почніть з малого. Знайдіть роботу, на якій ви отримаєте необхідні навички. Якщо потрібно, починайте з нуля і йдіть вперед, набуваючи все більше можливостей.

4. Ви не даруєте і не допомогаєте іншим

Ви не берете участь ні в чиєму житті, не даруйте подарунків і не допомагаєте. Чи знаєте ви, що допомога іншим людям зробить вас більш щасливим?

Шукайте те, що вам подобається робити, і чим ви можете допомогти іншим. Дбайте про тих, хто вам важливий, допомагайте їм тим, чим можете. Коли ви даруєте подарунок, який довго шукали, ви отримуєте не менше задоволення, ніж той, хто його отримує. Вас наповнює енергією і радістю, і, можливо, це саме те, чого вам не вистачає для щастя.

5. Ви не любите себе.

Нещасливі люди, які не люблять себе. Самодостатність – це не самоціль. Це ваші можливості, які дозволяють вам бути щасливою людиною.

Самодостатня людина не шукає підтримки від чужих людей, як і не перепитує їх про те, наскільки добре у неї виходить робота, як вона виглядає, як смачно готує і так далі. Вона не шукає схвалення у інших, тому що вона сам знає собі ціну.

Самодостатня людина вміє відмовляти, якщо їй не подобається те, що пропонують, і не буде ніколи перебувати в залежних відносинах. Це ще один шлях до щастя.

6. Ви не розвиваєтеся.

Людина, яка не прогресує, повторює одні й ті ж помилки, ніколи не буде щасливою. Не виходить розібратися з собою і полюбити себе – йдіть за допомогою до психолога.

Іноді навіть не результат, а процес того, що ви робите для себе, дозволить вам почати себе поважати.

Наприклад, ви вирішили завести свій блог або почати знімати відео на тік-ток або ютуб. Важливо не те, який результат ви отримаєте відразу, а сам процес. Ви себе переборите  і ви помітите, як ваша самоповага підвищиться.

Ваш професіоналізм буде зростати з кожним новим відео, головне – почати. Ставте високу планку і обов’язково доводьте справу до кінця!

7. У вас немає натхнення.

Якщо це так, то ніяка мотивація не допоможе. Ви не будете шукати нову роботу або будувати свій бізнес.

Ви ляжете на дивані, включите серіал, і будете думати про незакритий гештальт – незавершені справи. Вони будуть гризти вас зсередини, в результаті чого ви не відпочинете і не зробите те, що хотіли.

Хочете бути щасливим? Втілюйте мрії в реальність. Робіть кожен день щось для їх здійснення. Ставте собі надихаючу мету, яка буде виходити за рамки зони комфорту.

У той момент, коли з’явиться мета, і ви почнете робити щось, щоб себе наблизити до неї, ви станете себе поважати. Ви перестанете ненавидіти своє власне життя, яке давно перетворилося на рутину. Ви побачите більше можливостей, коли почнете рухатися до неї.

8. У вас не вистачає терпіння.

Великої мети не досягти в один день. Щоб не допустити вигорання, розбийте її на дрібненькі і доведіть їх до кінця.

Наприклад, ви хочете написати геніальну книгу, ви працюєте кілька місяців, але ви все ще не бачите результату? Настає вигоряння. І роман на 800 сторінок відкладається в сторону.

Ви можете бачити результат, публікуючи глави з книги. Ви вже зараз можете отримати надихаючий відгук людей, які будуть вас підтримувати і чекати продовження. І вам захочеться писати далі.

9. Ви в себе не вірите.

До тих пір, поки ви будете сумніватися у власних силах і здібностях, у вас нічого не вийде. Ви вчилися на маркетолога, пройшли тисячі платних і безкоштовних курсів, але все ще не взяли свій перший проект, тому що у вас недостатньо знань?

Ви постійний учень не тому, що у вас спрага знань, а тому, що ви боїтеся відповідальності. Ви боїтеся переступити через свій страх і невпевненість.

Ви думаєте, що у вас нічого не вийде, тому що мало знань? Але знання приходять з досвідом. Тільки почавши щось робити ви зможете стати тим, ким хочете. Почніть діяти прямо зараз, якщо у вас є мета. Страх невдачі піде з першими перемогами.

Будьте з нами. Кожен день ми будемо давати вам енергію, з якою ви зможете все змінити.

5/5 - (2 votes)

2 Comments

  1. Анна

    Спасибо за исчерпывающую информацию

Comments are closed.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе