Відчуй себе

Коли жінки відмовляються від сексу

чому жінки відмовляються від сексу

Відмова жінки від сексу найчастіше супроводжується стандартними відмовами- головний біль найпопулярніша з них. Серед найпоширеніших відмов – втома, відсутність настрою, проблеми на роботі. Але наскільки ці відмазки відповідають дійсності?

Чому жінки відмовляються від сексу

У деяких випадках вирішальну роль дійсно відіграє головний біль або погане самопочуття. Але якщо це стає постійним виправданням, то пора до лікаря чи психотерапевта – прибирати психосоматику. Якщо ж зі здоров’ям все гаразд, то причина відмови явно глибше.

Американці провели анонімне дослідження, яке відкриє очі чоловікам, чому жінки відмовляються від сексу. Психотерапевти вважають, що ці причини повністю співпадають і в наших жінок.

1. Грубість партнера або неякісний секс. Жінка не говорить про це, боячись образити свого партнера, секс для неї перетворюється на катування. Нечутливість партнера або скритність жінки  найчастіше призводять до руйнування інтимних відносин, а звідси і всі негативні наслідки – зради, розпад шлюбу та ін.

Що робити? Розмовляти. Відверті розмови можуть допомогти. Він не здогадається про те, чого ви хочете, якщо ви йому про це не скажете. А тим більше, якщо ви симулюєте пристрасть і оргазм, чоловік буде відчувати себе повністю задоволеним, і ні за що на світі не здогадається, що вам було погано. Якщо не можете розмовляти самі – йдіть до психотерапевта.

2. Скандали вдома. Про яку романтику може йти мова, якщо в будинку постійні сварки, і вирішення проблеми не передбачається? Взаємні образи не мають до сексу або взагалі, до людського спілкування. І тут недоречне запитання: «Чому жінка відмовляється від сексу».

Що робити? Вирішувати проблеми. Секс в цьому випадку – вторинна проблема. Навчіться спілкуватися. Якщо потрібна допомога, то зверніться до фахівця.

3. Чоловік може більше не подобатися, з’явився хтось інший, хто залучає набагато більше. Що робити в цьому випадку – вирішувати жінці.

4. Жінка може соромитися свого тіла. Зайва вага, в’ялість шкіри, рубці після операції і інші проблеми можуть викликати сором і страх, звідси і небажання близькості з партнером. Вихід – підвищення самооцінки. Іноді проблеми і комплекси живуть тільки у вашій голові.

5. Орієнтація. Іноді жінка усвідомлює, що вона не може спати з чоловіками в принципі, і залучають її жінки. Знову де, вирішити проблему може тільки сама жінка, зрозумівши, що їй дійсно необхідно. Тут питання треба ставити не: « Чому жінка не хоче сексу», а «З ким вона хоче ним займатися».

6. Втома – проблема реальна. Емоційний фон різко знижується, пропадає бажання займатися не тільки сексом, але і всім навколо. Головне, щоб втома не переросла в апатію і депресію. З цим буде впоратися важче.

Вихід – знайти час для відпочинку, як фізичного, так і емоційного. Тоді питання про те, чому жінки не хочуть сексу, відпаде сам собою.

Але найголовніша порада – розмовляйте з партнером. Говоріть про те, що вам подобається чи ні, влаштовуйте романтичні вечори для двох, знаходите час для партнера.  Якщо не можете поговорити – зверніться по допомогу до психотерапевта.

5/5 - (9 votes)
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Відчуй себе